פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מילון ושיפור ציון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avib הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 42
  ציטוט avib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מילון ושיפור ציון
    פורסם: 30/אוקטובר/2009 ב- 08:08
אמממ... אני מתכנן לעשות את הפסיכומטרי שוב, כנראה במרץ. כתוצאה מכך יש לי שתי שאלות: 
א) החלטתי ללכת עם המילון של גבע, כי הבנתי שהוא הכי טוב. (אלעד, אתה מוזמן לחלוק עליי ולהמליץ לי על משהו טוב יותר)
איפה אני יכול להשיג מילון כזה? ם:
ב) אם קיבלתי 732 עם 20 דקות למידה ליום בממוצע, וזה רק על אוצר המילים בעברית של לחמן, האם זה ריאלי מבחינתי לשפר לסביבות ה780? (לא למדתי את הדברים האחרים בכלל, חוץ מטיפה אוצר מילים באנגלית :X)

תודה מראש ם:

לתחילת העמוד
israel l הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 70
  ציטוט israel l ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוקטובר/2009 ב- 11:40
אני לא חושב שיש פסיכומטרי במרץ אני יודע שיש בפבואר.
לתחילת העמוד
avib הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט avib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוקטובר/2009 ב- 12:17
אלא אם אני עושה טעות מפגרת, יש מועד פסיכומטרי במרץ...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוקטובר/2009 ב- 19:43
א. המילון של גבע מצוין.  בנוסף, בשבועות הקרובים אנחנו מוציאים מילון חדש בעברית ובאנגלית שהוא מאוד מומלץ.

ב. לגבי 780... זה ציון שכדי להגיע אליו צריך בעיקר מזל. מספיק טעות או שתים של תשומת לב ועוד מילה או שתים שלא יודעים... ואתה כבר לא שם.  זה בעייתי קצת לשאוף לציון כזה בגלל שזה תלוי יותר במזל מאשר ביכולת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
avib הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט avib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוקטובר/2009 ב- 20:08
המממממ... יש לך מושג מאיפה ניתן להשיג את המילון של גבע? ם:

נ.ב כן, שמתי לב. >.< עשיתי היום את מועד אפריל האחרון וקיבלתי 150 במילולי ובאנגלית, ודווקא בכמותי הייתה לי טעות אחת של קוביה מסכנה שפספסתי בזמן שספרתי קוביות >.<"
נו טוב, עכשיו כשאני יודע שזה אפשרי... נראה לי שאני אלמד את המילים למועד הבא, ועם קצת מזל אוכל לקבל 780+ ם:
לתחילת העמוד
TripMan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: באר שבע
מאמרים: 33
  ציטוט TripMan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אוקטובר/2009 ב- 23:55
150 במילולי ובאנגלית?

קשה להאמין..:O
לתחילת העמוד
avib הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט avib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוקטובר/2009 ב- 07:48
XD
במילולי זה קצת מזל, כי אני לא יודע את כל המילים. X:
בכמותי פשוט סיימתי את הפרק ב16 דקות ולא היה לי כוח לבדוק :(
800 בהחלט היה עוזר לבטחון העצמי שלי >.<"
לתחילת העמוד
avib הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט avib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/נובמבר/2009 ב- 22:24
המממ... מצאתי מישהו שמוכן למכור לי כל מילון ב50 ש"ח, ו5 סימולציות של יואל גבע ב50 ש"ח. (כלומר 150 ש"ח בכולל)
שווה? O:
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/נובמבר/2009 ב- 10:14
100 שקלים מילונים נשמע סביר, אבל קח בחשבון שיש ערכות יד שניה זולות יותר.
אבל, אם אתה לא מוצא, אז עדיף לקנות וזהו, כי מדובר בכמה עשרות שקלים לכאן או לכאן.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.