פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך ללמוד לבד??

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
XXXXX הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט XXXXX ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך ללמוד לבד??
    פורסם: 12/נובמבר/2009 ב- 23:09

שלום חבר'ה אני חדש פה..Smile

חיפשתי קצת חומר בגוגל על פסיכומטרי ומצאתי אתכם.
עשיתי פסיכומטרי במועד אוקטובר האחרון וקיבלתי 600.(הייתה לי הסתה בחלק של האנגלית, ב-2 שאלונים).
מה שמצחיק הוא שהייתה לי הסתה גם ב-2 סימולציות לפני שעשיתי, לא יודע איך זה קורה לי..

בכל מקרה אני צריך לקבל בערך 670 כדי לעבור, ואישית אני שואף ל-700+.

התפלגות הציונים שלי הייתה:
מילולי: 102
אנגלית: 110
כמותי:137

בכמותי אני יודע בדיוק מה חסר לי זה המהירות(טוב בעצם בהכל חסר לי המהירות), אני חושב שאין סיבה ממשית שאני לא אקבל בו 145-150 בכמותי. כל איזה 5-3 שאלות אחרונות או יותר ניחשתי מחוסר זמן.
גם באנגלית אני יכול להגיע לציון גבוה מאוד לדעתי בסביבות ה-140 ומשהו..
הבעיה העיקרית בעברית, ללמוד את כל המילים הלא שימושיות האלה זה פשוט דיכאון אני לא מצליח ללמוד את זה.

עכשיו אני כרגע בתקופת בגרויות, ואני מעוניין ללכת לעתודה, ואין לי זמן ממש ללמוד בעזרת קורס, כי זה יפגע לי בבגרויות. המועד האחרון לסיום הפסיכומטרי הוא במרץ. זה אומר עוד חודש להתחיל ללמוד.
רציתי לשאול אתכם אם אתם חושבים שאפשר ללמוד לבד(פעם שניה, פעם ראשונה למדתי עם לחמן-חודשיים)?
כל מה שעשינו בקורס זה להבין ברמה הבסיסית ואז בבית תרגלנו, ככה שאת הרמה הבסיסית אני לא צריך אני צריך חיזוק.
השאלה אם אפשר לקנות ספרים לזה כדי ללמוד לבד, מאיפה? על איזה ספרים אתם ממליצים? איך לחלק את זה?
ועוד משהו תוכלו להסביר לי איך אפשר לדחוס כל כך הרבה מילים בעברית לראש בתקופה כזאת קצרה..?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/נובמבר/2009 ב- 09:27
שלום XXX וברוך הבא לאתר.

ראשית, אם היתה לך הסתה, אתה יכול לערער ויבדקו לך את הטופס ידנית, כולל האפשרות להסתה.
אולי אתה כלל לא צריך לעשות עוד בחינה.

לגבי העברית - הטענה שהמילים לא שימושיות אינה נכונה כל כך.
ברוב המקרים, המילים אשר מופיעות בבחינה הן מילים שמשתמשים בהן, והדור של ההורים שלנו יודע את רובן המכריע בלי לימוד מיוחד. זה שהדור הולך ופוחת, ואנחנו משתמשים בהן, קוראים פחות וכו' ולכן לא מכירים אותן, זה לא אומר שהן פחות שימושיות.
אם תקרא ספרים, תקשיב היטב לחדשות, לרדיו בתכניות מסויימות - למשל: המילה האחרונה עם אברי גלעד וג'קי לוי (לא של אליקו...), תשמע את המילים ה"לא שימושיות" מהפסיכומטרי לא מעט.

לגבי לימוד עצמי - אין שום בעיה ללמוד לבד. מה שקורס נותן זה בעיקר מסגרת, ואם יש לך משמעת עצמית לשבת ללמוד (גם בקורס הרוב זה משמעת עצמית, כי כפי שציינת בסופו של דבר אתה צריך לשבת לתרגל בבית), אז לא צריך קורס.
כל דבר אחר שיש בקורס (למשל ספרים) תוכל להשיג גם ללא קורס.

באתר יש לוז מומלץ ללימוד עצמי - תוכל למצוא אותו בקישורים מימין בעמוד הבית.
לגבי ספרים - כמה שיותר, ואיזה שתשיג.
הספרים המומלצים יותר לתרגול הם של גבע, לחמן, בקידום, היי קיו ואנקורי יש הסברים (וגם כאן באתר), אבל מה שתוכל להשיג זה טוב.

לגבי המילים - אל תחכה לעוד חודש - תתחיל ללמוד כבר עכשיו.
אם קשה לך לשבת על המילון, תיעזר באיזו תוכנת מילים - אולי זה יתאים לך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.