פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בעיות פתרון סימולציה PH3

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
etle הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט etle ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בעיות פתרון סימולציה PH3
    פורסם: 11/מרס/2010 ב- 01:53
תשובות פרקי האנגלית של סימולצייה 3 באתר לא קשורות כלל למבחן (פרקים 5 ו-8). בתשובות המאוגדות יש סמטוחה לגמרי. אמנם בעזרת התשובות המלאות לפי פרקים ניתן לדלות כמה מן התשובות לכמה שאלות בפרק אחד מהשניים (פרק 8) - גם לרוב לא לפי סדר הופעת השאלה יחד עם ערבוב סדר התשובות בה, אך יש פרק שלם (פרק 5) שנעלם מהעולם, והרבה מהפרק המדובר הראשון גם כן.

הייתי שמח לדעת מה התשובות הנכונות- כדי לדעת איך הלך לי בסימולציה שלקחה לי 3.5 שעות מחיי גם אם שידרגתם את המבחן ובניתם אותו טוב יותר או כל סיבה אחרת ששינתה את המבחן בין הדפסתו (שלשום) ללקיחתו על-ידי (היום)....

לדעתי יש צורך בהודעה על שינוי סימולציה- ועל תקופת חפיפה בה ניתן יהיה למצוא את תשובות הפרקים הקודמים (לאלו שהדפיסו/לקחו את המבחן הקודם כבר, כפי שכרה לי), לצד תשובות הפרקים החדשים המשודרגים.

כל הכבוד על היוזמה!
למרות שהייתי מעדיף לא להיתכל בתסכול שכזה מיד לאחר הסימולציה......Shocked

איתי
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2010 ב- 11:05
בסימולציה שהדפסת יש בעמוד האחרון את התשובות המתאימות לסימולציה

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
etle הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט etle ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2010 ב- 18:03
שמחתי לקרוא את הבהרתך, אולם התאכזבתי לגלות כי הינך טועה.
בדוק בעצמך ותיווכח:
http://psycho.co.il/test/psycho_03.pdf

אשמח אם תפנה אותי לתשובות היכן שלא יהיו...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2010 ב- 18:39
רפרפתי על המבחן ועל התשובות, ואני לא מוצא מה לא בסדר.

עברתי על פרק 5 - גם הפתרונות הסופיים וגם המפורטים מתאימים.

יכול להיות שהדפסת סימולציה שהיתה באתר לפני שנתיים, או אולי הגעת אליה מקישור כלשהו, אבל הקישורים להורדת הסימולצית באתר מפנים לסימולציה שמתימה לתשובות.

אשמח אם תתן דוגמה מפורטת יותר לשאלות שלא תאמו אצלך, שנוכל למצוא מה לא בסדר, ואולי אף לאתר את התשובות הישנות אם יש אצלך סימולציה ישנה מלפני שנתיים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
etle הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט etle ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2010 ב- 01:58
לסימולציה נכנסתי לפני כשלושה ימים דרך קישור באתר ע"י בחירת תפריטים בתפריט הימני- PH3.
אם תכנס לכתובת שהעתקתי מקודם אתה תצפה בסימולציה שאני הורדתי:
http://psycho.co.il/test/psycho_03.pdf

תוכל לדעת שזהו הקובץ הנכון כשתראה שהפסים המפוספסים המגדירים את פרק 1 לדוגמא מופיעים על 3 שלי דף מתוך הארבעה בכל עמוד.
בקובץ המדובר השאלות הראשונות בפרק 5 (בתרגום חופשי) הן:
"1. אנשים רבים בבריטניה ____ את המספר 13 לחסר מזל"
"2. ראש הממשלה הבריטי היה אמור לקיים דיונים עם מקבילו הקנדי בדרכו לארה"ב, אולם דיונים אלה בוטלו כאשר סיורו _____"
"3. פילוסופיה ופסיכולוגיה נלמדים _______ ססית הספר, למרות היותם נושאים פופולריים באוניברסיטה"

בעוד שלפי התשובות המפורטות לפרק החמישי השאלות הן:
"1. זוהי ____ מסוכנת במיוחד מעבר לקווי האויב, אז אנא שימו לב להוראותיי!"
"2. אני מת מרעב! הייתי יורד על המבורגר גדול ו_____ עם צ'יפס!"
"3. כשהייתי ילד אימי סיפרה לי על _____ השיניים ששמה כסף מתחת לכרית בכל פעם שאתה מאבד שן..."

בנוסף, נושא הכתבה/מאמר הראשון בקובץ המדובר הינו 'הומור אינטרנטי', ואילו לפי הבנתי מתשובות הפרק- בקובץ החדש הנושא הינו 'קיום חיים על כוכבי לכת אחרים'...

אני מקווה שהמידע מספק כדי שתבין על איזה קובץ מדובר- לא ברור לי איך לא הופיע לך אותו הקובץ כשגלשת לכתובת שהעתקתי, אם יש צורך במידע נוסף/מידע דומה גם על פרק 8 של אותו הקובץ- אשמח לצרפו בהמשך.

תודה על העזרה....
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2010 ב- 08:30
הסימולציה שהורדת זו אכן סימולציה ישנה שהוחלפה באתר לפני כשנתיים.
כאשר אני נכנס דרך הקישורים מימין, וגם מסרגל הכלים העליון, אני מגיע לסימולציה החדשה שבאתר.
לא ברור לי איך הגעת לסימולציה הזו (הישנה), אבל נבדוק את זה.

בכל מקרה, מצאתי את התשובות של הבחינה שאצלך, שלח לי להודעה פרטית את כתובת המייל ואשלח לך את הקובץ.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.