פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לא מצליח להפטר מהטעויות האלה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
dwerkz הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 140
  ציטוט dwerkz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לא מצליח להפטר מהטעויות האלה
    פורסם: 15/אפריל/2010 ב- 12:44
אני מסיים כמעט תמיד פרק כמותי באזור ה0-3 טעויות לפרק ,ומילא הטעויות היו טעויות של חוסר ידע או הבנה שהייתי יכול ללמוד מהם אבל באמת זה טעויות מפגרות כמו למשל ממקום להכפיל ב6 אני משומה מכפיל ב 5 , חוץ מלהגיד לעצמי פעם הבאה תהיה מרוכז יותר אני לא יודע כבר מה לעשות.
לחלק מהאנשים זה ישמע קטנוני ("מה הוא מתלונן על כמות כזאת של טעויות")אבל אני באמת צריך שהכמותי שלי ישאף לאזור ה150.
יש לי כבר מחברת תחקורים שאני רושם שאלות שלא ידעתי , או טעויות כאלה אבל זה לא עוזר

תודה על העזרה ,רן 
לתחילת העמוד
ai42 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 7
  ציטוט ai42 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2010 ב- 13:23
האם הטעויות מתרכזות במקום אחד? בתחילת הפרק? בסוף הפרק?

אולי אתה פשוט צריך להוריד קצת קצב... ובכלל אם אתה מבצע את החישובים האלה בראש תוריד אותם לנייר.

לי היו המון טעויות כאלה, והייתי מודע לכך שאני חייב להוריד קצב ובעצם ל"בקר את עצמי" כמעט בכל שאלה. מה שכמובן גרם לי לוותר על השאלה האחרונה (לפעמים יותר), אבל הוריד לי מאוד את כמות הטעויות בשאלות שראיתי.

אם נשאר לך זמן בפרק כמובן שתנסה להוריד קצב.

וכן אין מה לעשות הציון הפסיכומטרי מושפע גם מריכוז ולחץ... ואם הטעויות נובעות מלחץ בלבד, אז אתה צריך לנסות להפחית מהלחץ בפרק הכמותי ללא קשר לאסטרטגיות.

בהצלחה!

לתחילת העמוד
dwerkz הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט dwerkz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2010 ב- 14:25
זה לא פסיכו ראשון שלי ,אני יודע שטעויות נובעות גם מלחץ וריכוז
אני מסיים פרק באיזור ה20 דקות לרוב ,אני לא מרגיש שאני ממהר מידי כשאני פותר את השאלות להפך יש שאלות שאני אפילו בודק פעמיים ובלי זה הזמן היה הרבה יותר קצר, הטעויות חישוב האלה בעיקר בתרגילים ה"קלים" ,אלה שלא מצריכים חישוב רציני,יכול להיות אולי בגלל שאני מחשב המון בראש יש לי נטייה קצת לשנות את הנתונים בלי לשים לב

תודה בכל אופן
לתחילת העמוד
ai42 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 7
  ציטוט ai42 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2010 ב- 16:30
אין צורך להתעצבן... אני רק ניסיתי לעזור.

ניראה לי שענית לעצמך שאתה מחשב הרבה בראש, אז כמו שאמרתי לפחות בשאלות הקלות תנסה להוריד יותר חישובים לנייר...

אם זה לא הפסיכו הראשון שלך אני מניח שאתה כבר יודע לתחקר ואני כנראה לא יכול להוסיף לך יותר מדי... אבל אם נשארים לך 3+ דקות בכל פרק ולמרות זאת יש לך יחסית לא מעט טעויות טיפשיות, אז לדעתי אתה עובד מהר מדי (לפחות בתחילת הפרק).
לתחילת העמוד
dwerkz הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט dwerkz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2010 ב- 22:34
אין כעס,מצטער אם הבנת נימה לא נכונה בתגובה שלי.
יש פרקים שאני מסיים ללא טעויות ויש את הפרקים האלה עם הטעויות חישוב,האסטרטגיה שלי בפרק היא לפתור כמה שיותר מהר את השאלות הקלות כדי שיהיה יותר זמן לקשות,תשמע אני יודע שהמצב שלי יחסית טוב(בכללי כל הסימולציות שלי במועד הקודם נעו בין 730-760 ועשיתי למעלה מ22 סימולציות ,כאשר בבחינה עצמה ,התחרבשו לי הפרקים המילולים מ147 בסימולציות ל128 במבחן האמיתי) ובגלל זה חשוב לי לשמוע דעות של אחרים , אולי אני מפספס משהו עקרוני פה בפרק הכמותי שמונע ממני למצות את היכולת שלי כי בחומר אני שולט ,מעטות השאלות שאני לא יודע לפתור ואותם קל לי לתחקר .טעויות חישוב אני פשוט אומר לעצמי :"להבא תנסה לשים לב " וזה לא עוזר
אני מעדיף טעויות של הבנה שאני אוכל ללמוד מהם ולא טעויות חישוב
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.