פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

השלמת משפטים תרגיל 73

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
קובידון הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 65
  ציטוט קובידון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: השלמת משפטים תרגיל 73
    פורסם: 08/יוני/2010 ב- 12:06
התשובה הנכונה : "רופאים בסין גילו כי עבודה משרדית גורמת להתנוונות מהירה יותר של המוח וכדי למנוע זאת יש להקפיד להתעמל באופן סדיר"

התשובה לא הגיונית שכן מה הקשר בין התעמלות להתנוונות של המוח ? אם כבר של השרירים בגוף
אני מתאמן בחדר כושר כבר 3 שנים ואף פעם לא ראיתי מישהו שבא לחדר הכושר כדי למנוע מהמוח להתנוון LOL

דעתכם ?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/יוני/2010 ב- 16:30
המשפט צריך להיות נכון מבחינה תחבירית.
דרך אגב, גם מבחינה הגיונית הוא בסדר - רופאים גילו שהתעמלות עוזרת למנוע ניוון - איפה הבעיה?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
קובידון הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 65
  ציטוט קובידון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/יוני/2010 ב- 19:57
גם תחבירית וגם הגיונית
כי אם אם הוא נכון הגיונית הוא נכון תחבירית
והמשפט נשמע לי הזוי לגמרי, למה שאנשים שישבו מול מחשב יתנוון להם המוח ? אם כבר הגוף. זה כבר הרבה יותר הגיוני
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/יוני/2010 ב- 20:35
המשפט צריך להיות נכון תחבירית, ולא הגיונית - לפי ההגדרות של המרכז הארצי.

דרך אגב, המשפט נשמע לי גם נכון הגיונית - ידוע שפעילות גופנית תורמת לחידוד המחשבה, לעוררות וכו'.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.