פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי

הגב למאמר הגב למאמר הדף  123 6>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי
    פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 18:07
לא, הסימולציות מגיעות כערכה אחת יחד
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
איתי19 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 4
  ציטוט איתי19 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 16:38
שלום,
קניתי את הבדיקת 3 חיבורים שלכם ואני מתכוון לקנות עוד 3 בדיקות. אני גם רוצה את הסימולציות שלכם (2-3 לא את כולן).
האם ניתן לקבל הנחה מסוימת ברכישה והאם אפשרי לקנות רק חלק מהסימולציות שלכם?
איתי 050-6510694
לתחילת העמוד
giladk123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: נתניה
מאמרים: 98
  ציטוט giladk123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 13:58
למכירה:

- ערכה 2 של פסיכו הכוללת: מבוא לכמותי, גיאומטריה ובעיות, אלגברה ותרשימים, חשיבה מילולית, אנגלית, מילון עברית, מילון אנגלית (2 כרכים) ופסיכו-כיס.
בנוסף, בערכה יש ברקוד שמאפשר גישה חופשית לסרטונים של פסיכו ל-48 שעות בחינם שלא השתמשתי בו.

- ספר 700+ של פסיכו

- ערכה מלאה של ניב רווח הכוללת: ספר אלגברה ובעיות כמותיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה, הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, ספר יסודות מתמטיים, ספר חזרות מרתון, מילון אנגלית, מילון עברית, 5 בחינות סימולציה מלאות.

כל הספרים שברשותי נקיים לחלוטים למעט הספרים הבאים:
-מילונים ניב רווח: סימנתי נקודה בעיפרון ליד כל מילה שלא ידעתי.
-מילונים של פסיכו: רק בתחילת המילונים, פעלתי לפי ההוראות וסימנתי ב-V ובפס מילים שידעתי, אך בהמשך ראיתי שיותר קל לי ללמוד על ידי כתיבת המילים הרבה פעמים אז הפסקתי. רובם המוחלט של העמודים במילון לא מסומן בשום אופן.
- בערך רבע מהמבוא לכמותי של פסיכו.
- סימולציות ניב רווח: סימנתי ליד שאלות שלא עניתי עליהן נכון כוכבית בעיפרון. לא סימנתי את התשובות עצמן.

כל שאר הספרים, כאמור, נקיים לחלוטין מכל סימון. כך שניתן פשוט להתייחס אליהם כחדשים(אין צורך למחוק תשובות או לעשות כל דבר אחר, מקבלים את הספרים ומתחילים ללמוד).
מחירים:
ערכת פסיכו לבד: 550
ספר 700+ לבד: 100
ערכת ניב רווח לבד: 670
כל הספרים ביחד: 1,150.
כל הספרים הללו ביחד יכולים בקלות להחליף קורס, אני עשיתי כך ומעולם לא הרגשתי צורך בקורס(קבלתי 709 בסוף). כך שהייתי ממליץ עליהם למי שיש לו יכולת להכריח את עצמו ללמוד מבלי שיגידו לו לעשות זאת.

גלעד :)

עריכה:
ניתן לפנות אלי במייל:
giladk123@gmail.com ונמשיך משם.

להלן תמונה של כל הספרים:
https://drive.google.com/file/d/0B6bTLC6xBpMaT1BvVTIxS01xTGs/view?usp=sharing

נערך ע"י giladk123 - 14/ינואר/2016 ב- 14:01
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 11:38
צודק! מיד אעדכן תמונה חדשה :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 10:52
שכחת את ספר ה-700 בתמונה... :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 23:25
נמכר

נערך ע"י eitanuch - 05/מרס/2016 ב- 15:40
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2016 ב- 01:37
אפשר ללמוד רק מספר המרתון.
אבל, זה ממש לא מספיק תרגול...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2016 ב- 01:35
התכנית ללימוד עצמי נמצאת בתחתית עמוד הבית, תחת 'עזרים לפסיכומטרי'.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
amit_m הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: לוד
מאמרים: 11
  ציטוט amit_m ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/ינואר/2016 ב- 23:27
היי
שאלה גם כללית וגם ספציפית
אתה חושב שיש דבר כזה ללמוד לפסיכומטרי מספר אחד? יש לכם "ספר אחד" שאפשר ללמוד ממנו?
תודה
לתחילת העמוד
גל4499 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 73
  ציטוט גל4499 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/דצמבר/2015 ב- 13:18
הי, קניתי את הערכה הגדולה( 14 ספרים+שיעורי וידאו) איפה נמצאת התכנית ללימוד עצמי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/דצמבר/2015 ב- 17:01
היי נעה,
את יכולה לתרגל מספר האנגלית - שום דבר לא השתנה למעט מספר השאלות בפרק.
בספר המילולי את יכולה לתרגל את השאלות שנשארו במבחן גם היום כמו אנלוגיות, הבנת הנקרא, השלמת משפטים, וחלק משאלות ההיגיון (היגיון יומיומי)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
noa20 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ראשון לציון
מאמרים: 125
  ציטוט noa20 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/דצמבר/2015 ב- 16:09
היי,
יש לי את הספר פסיכומטרי לאנגלית של פסיכו גרסה 858789 - הוא די ישן אבל לא שינו יותר מידי בחלק הזה של הבחינה.. הוא בכל זאת מתאים ללמידה של חלק האנגלית?
הספר השני שיש לי הוא פסיכומטרי חשיבה מילולית של פסיכו גרסה 989888 - לפי הנושאים ראיתי שזה מותאם למתכונת הישנה של הבחינה.. אני עדין יכולה לתרגל משם את ההשלמת משפטים? בסרטון הסבר על ההשלמת משפטים אמרת ששינו את הדגשים ששמים בחלק הזה (שאלות שקרנים וכו..) אז אני מתלבטת..

אשמח לייעוץ :)
נועה
לתחילת העמוד
fyuval הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ארגנטינה
מאמרים: 4
  ציטוט fyuval ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מאי/2015 ב- 11:42
היי,
בהצלחה לכל הנבחנים. מי שיכול להמנע מההוצאות הכבדות על קורסים מיותרים, אני ממש ממליץ להשקיע את הזמן בריכוז בבית..מובן שרק אתם יודעים אם זה מתאים לכם.
בכל מקרה שיהיה הרבה בהצלחה

נערך ע"י fyuval - 11/ספטמבר/2015 ב- 14:26
לתחילת העמוד
בננה ציפס הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מודיעין
מאמרים: 2
  ציטוט בננה ציפס ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מאי/2015 ב- 20:56
שלום אני צריכה לעבור מבחן מיצב עוד שבוע כדי להתקבל למכינה הבעיה הקשה שלי היא האנגלית מה הכי חשוב ללמוד בשביל האנגלית ? ( עם השאר אני מסתדרת ב"ה)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מרס/2015 ב- 12:10

תכנית לימוד עצמי חדשה ומפורטת - 84 יום:

תכנית לימוד עצמי לפסיכומטרי
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2015 ב- 14:39
פרקים מלאים וסימולציות אנחנו ממליצים לעשות רק מתוך מבחנים אמיתיים של המרכז הארצי. תרגול של פרקי בחינה וסימולציות לא מקוריות יכול במקרים מסויימים אפילו לפגוע בציון, בגלל בעייתיות של רמת שאלות לא נכונה, שאלות לא תואמות את הבחינה, סדר לא נכון של השאלות ועוד. כל עוד השאלות האלה קיימות בתרגול בספר של מכון כלשהו זה לא נורא כי זה תרגול אבל בסימולציות זה יכול לפגוע בניהול הזמן שלך (כי השאלות לא בסדר נכון).
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  123 6>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.