פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספרי פסיכומטרי ללימוד עצמי

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 456
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
giladk123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: נתניה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 98
  ציטוט giladk123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 13:58
למכירה:

- ערכה 2 של פסיכו הכוללת: מבוא לכמותי, גיאומטריה ובעיות, אלגברה ותרשימים, חשיבה מילולית, אנגלית, מילון עברית, מילון אנגלית (2 כרכים) ופסיכו-כיס.
בנוסף, בערכה יש ברקוד שמאפשר גישה חופשית לסרטונים של פסיכו ל-48 שעות בחינם שלא השתמשתי בו.

- ספר 700+ של פסיכו

- ערכה מלאה של ניב רווח הכוללת: ספר אלגברה ובעיות כמותיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה, הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, ספר יסודות מתמטיים, ספר חזרות מרתון, מילון אנגלית, מילון עברית, 5 בחינות סימולציה מלאות.

כל הספרים שברשותי נקיים לחלוטים למעט הספרים הבאים:
-מילונים ניב רווח: סימנתי נקודה בעיפרון ליד כל מילה שלא ידעתי.
-מילונים של פסיכו: רק בתחילת המילונים, פעלתי לפי ההוראות וסימנתי ב-V ובפס מילים שידעתי, אך בהמשך ראיתי שיותר קל לי ללמוד על ידי כתיבת המילים הרבה פעמים אז הפסקתי. רובם המוחלט של העמודים במילון לא מסומן בשום אופן.
- בערך רבע מהמבוא לכמותי של פסיכו.
- סימולציות ניב רווח: סימנתי ליד שאלות שלא עניתי עליהן נכון כוכבית בעיפרון. לא סימנתי את התשובות עצמן.

כל שאר הספרים, כאמור, נקיים לחלוטין מכל סימון. כך שניתן פשוט להתייחס אליהם כחדשים(אין צורך למחוק תשובות או לעשות כל דבר אחר, מקבלים את הספרים ומתחילים ללמוד).
מחירים:
ערכת פסיכו לבד: 550
ספר 700+ לבד: 100
ערכת ניב רווח לבד: 670
כל הספרים ביחד: 1,150.
כל הספרים הללו ביחד יכולים בקלות להחליף קורס, אני עשיתי כך ומעולם לא הרגשתי צורך בקורס(קבלתי 709 בסוף). כך שהייתי ממליץ עליהם למי שיש לו יכולת להכריח את עצמו ללמוד מבלי שיגידו לו לעשות זאת.

גלעד :)

עריכה:
ניתן לפנות אלי במייל:
giladk123@gmail.com ונמשיך משם.

להלן תמונה של כל הספרים:
https://drive.google.com/file/d/0B6bTLC6xBpMaT1BvVTIxS01xTGs/view?usp=sharing

נערך ע"י giladk123 - 14/ינואר/2016 ב- 14:01
לתחילת העמוד
איתי19 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 4
  ציטוט איתי19 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 16:38
שלום,
קניתי את הבדיקת 3 חיבורים שלכם ואני מתכוון לקנות עוד 3 בדיקות. אני גם רוצה את הסימולציות שלכם (2-3 לא את כולן).
האם ניתן לקבל הנחה מסוימת ברכישה והאם אפשרי לקנות רק חלק מהסימולציות שלכם?
איתי 050-6510694
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ינואר/2016 ב- 18:07
לא, הסימולציות מגיעות כערכה אחת יחד
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <1 456

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.