פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

המילונים של פסיכו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
מאיר. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אשקלון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט מאיר. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: המילונים של פסיכו
    פורסם: 25/אוגוסט/2010 ב- 13:03
בס"ד

אני רוצה לברר אם למידת המילנים של פסיכו תכסה לי את למידת המילים לפסיכומטרי, או שיש צורך בלמידת עוד מילונים של חברות אחרות ? ( אם יש צורך בעוד מילונים אשמח אם תגידו לי איזה )

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2010 ב- 13:49
אף מילון לא יכסה את כל המילים לפסיכומטרי מכיון שבבחינה הפסיכומטרית כל מילה יכולה להופיע.
המילונים שלנו הם התחלה טובה, ויסגרו אותך לבחינה יותר טוב מכל מילון אחר, הן מבחינת היקף המילים המופיעות בהם, והן מבחינת בחירת המילים (המילים הנפוצות יותר בבחינה). בנוסף, יש גם ניקוד מלא לכל הערכים (לא בכל המילונים יש את זה), מילון מילים נרדפות ומשפטים לדוגמה לכל פירוש (כמעט ואין באף מילון).
ואחרי כל זה - הגודל שלהם מאפשר לך לקחת אותם איתך לכל מקום וללמוד "על הדרך" - זה אחד הדברים החשובים כי מילים לומדים כל הזמן, בין לבין, כל 5 דקות פנויות שיש לך איפשהו אתה פשוט שולף את המילון ומשנן עוד 10-20 מילים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .092 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.