פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה|קשה לי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
KASHELI הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט KASHELI ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה|קשה לי
    פורסם: 28/אוגוסט/2010 ב- 21:33
שלום. אני תלמיד שלמד כל החיים שלי בבצפר דתי עד כיתה ח' ולא ידעתי מזה מטמטיקה רק באנגלית הייתי טוב. הקיצר רק בכיתה ט' התחלתי לילמוד מתמטיקה כמו בנאדם אבל אני מרגיש שאני תמיד מאוחרה. הקיצר אמא שלי רשמה אותי לקורס בהתחלה התעצבנתי ולא הסכמתי אך כדאי לא לאכזב אותה הלכתי לבסוף. הקיצר מאוד מאוד קשה. במילולי ואנגלי אני סבבה באותו סטטוס עם כולם למרות שהאוצר מילים קצת בעייתי וקשה לי לילמוד אותו אבל לומדים. אבל בכמותי אני פשוט גרוע זה כ''כ קשה. אני סה''כ עושה 3 יחידות במטמטיקה וגם בזה התקשתי ואני פשוט לא יודע מה לעשות בכמותי כיאילו למה זה כ''כ קשה? אני נגש בספטמבר ואני לא יודע מה לעשות בסימולציה הראשונה שרק באנו לקורס קיבלתי 430 אבל במבחן מחצית נילחצתי רצח וקיבלתי יותר נמוך מהמבחן הראשון... בכמותי קיבלתי יותר מבמילולי ואנגלי בהרבה אני לא יודע מה קרה.. אוליי זה בגלל שבאתי עייף מהמכון ובגלל שהייתי לחוץ או זילזול כי כבר 6 הפרקים האלה קרעו אותי... אבל בכמותי אני לא יודע איך להיות טוב בזה. יש טיפים אוליי? כיאילו אני רואה תרגיל ואין לי מושג מה לעשות איתו... חבל חבל שניכנסתי לזה בכלל
לתחילת העמוד
Fade הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 35
  ציטוט Fade ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אוגוסט/2010 ב- 16:18
איפה אתה עושה את ההכנה? רוב המכונים מציעים הנחה או קורס חוזר חינם למי שהתמיד במהלך הקורס ולא מרוצה מהציון שלו,אם אתה מרגיש לחוץ ושאתה לא מסוגל ללמוד כל כך הרבה בזמן הקורס הנוכחי הייתי ממליץ לברר לגבי הקורס החוזר ופשוט לזרום עם הקורס הנוכחי ולא לגשת (או לגשת ולא לצפות להרבה),אחרי זה מומלץ לעבור על הספרים שקיבלת לאט לאט וללמוד את הכמותי בצורה הדרגתית עד שאתה מרגיש שאתה מיישר קו עם הרמה הפסיכומטרית ואז אני חושב שמתאים קורס נוסף.
אני לא מורה לפסיכומטרי אבל זה מה שחבר שלי שלא טוב במתמטיקה עשה וזה עזר לו
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.