פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ציון בפסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
חן87ק הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט חן87ק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ציון בפסיכומטרי
    פורסם: 13/אוקטובר/2010 ב- 17:24
שלום לכולם,
אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים לשאלה שלי אבל לא מצאתי משהו אחר שנראה לי הגיוני..

אף פעם לא ניגשתי לפסיכומטרי ואני לומדת כרגע לבד ללא קורס כלשהו..
יש לי את דצמבר ורק הזדמנות אחת לבחינה . במוסד הלימודים (באיטליה)שאנסה להתקבל אליו דורשים מינימום 400 שזה אמנם לא גבוה אבל בהתחשב בעובדה שאין לי ידע כללי בבחינה או בנושאים בה אני קצת חוששת..
השאלה שלי היא האם יש לי סיכוי טוב להוציא מעל 400 או את ה400 הזה בלי לעשות קורס..
סה"כ יש לי אנגלית מעולה וגם העברית לא בעיה..רק המתמטיקה זה המכשול

תודה רבה על העזרה
לתחילת העמוד
amir_e16 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 121
  ציטוט amir_e16 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוקטובר/2010 ב- 22:33
תורידי סימולציה מכאן: https://www.nite.org.il/index.php/he/tests/psychometric/psychometric-preparation/psych-prep-examples/psychometric-sample-tests-hebrew.html
לא כ"כ משנה מאיזה מועד.... תקציבי 25 דקות לכל פרק ותראי איפה את עומדת מבחינת ציון.
רוב האנשים מקבלים מעל 400 במבחן הראשון שלהם ( הרוב המוחלט ) ואם יש לך אנגלית טובה, אז אני לא חושב שתהיה לך בעיה בכלל.
לתחילת העמוד
Fade הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: באר שבע
מאמרים: 35
  ציטוט Fade ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוקטובר/2010 ב- 23:32
היי חן,לדעתי את תוכלי להוציא 400 גם בלי קורס וגם בלי להשקיע יותר מכמה ימים בהכנה.
תורידי סימולציה של המרכז הארצי (ולא של מכון) ותקבלי את האומדן הכי קרוב למדויק שיש.
אגב לפי מה שכתבת כאן אני מזהה אותך מראיון עבודה לפני שבוע (בהום אייד) לקחתי איתך טרמפ לבית שמש..
לתחילת העמוד
חן87ק הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 3
  ציטוט חן87ק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אוקטובר/2010 ב- 09:17
תודה רבה לכם חבר'ה..

ולא לצערי אני לא מי שאתה חושב שאני :)

לתחילת העמוד
Fade הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: באר שבע
מאמרים: 35
  ציטוט Fade ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוקטובר/2010 ב- 00:30
אה אוקיי פשוט הכרתי חן שגם רוצה ללמוד רפואה באיטליה וצריכה 400 בפסיכו,כנראה שזה יותר נפוץ ממה שאני חושב 
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.