פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שחף

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
shahaf1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט shahaf1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שחף
    פורסם: 19/דצמבר/2010 ב- 11:21
הי ,
אני מיואש וצריך עצה דחופה. כל מי שיכול לעזור- ובעיקר המנהל של הפורום שיעזרו לי בבקשה.
אני עשיתי קורס ביואל גבע לפני חצי שנה והציון שקיבלתי (520) לא מספיק לי. אני לא צריך עוד מלא נקודות אני צריך רק 600.
אתה חושב שכדאי לי ללמוד שמה עוד פעם (הציעו לי הנחה של חצי)? אני חושב אולי ללמוד לבד וזהו. ספרים של מי לדעתך כדאי ללמוד מהם? יש לי את הספרים של יואל גבע אבל הם כבר בטח לא מעודכנים.

תודה
לתחילת העמוד
impious הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 79
  ציטוט impious ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2010 ב- 11:53
הם מעודכנים הם מעודכנים.
לא בוצעה רפורמה בבחינה בחצי שנה האחרונה. גם ספרים מלפני שנתיים יהיו בסדר גמור.
אם החומר עוד טרי ואתה מבין איך לגשת לתרגילים (בכל זאת, הסבירו לך איך, עם כל מיני טריקים ודברים כאלה) אין טעם שתיקח שוב קורס.
תעשה סימולציה, תראה מה המצב שלך בכל חלק בבחינה ולאחר תחקור של הסימולציה תראה איפה אתה צריך רענון רציני ואיפה אתה צריך רענון בקטנה.
אם יש לך בלק אאוט מהלמידה לפני חצי שנה - יש מלא הסברים באתר, תרגול גם כן. מומלץ בחום..
וכמובן שיהיה בהצלחה! מוזמן להפציץ את הפורום בשאלות על מה שבא לך. אלעד ישמח לעזור לך! Tongue

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .235 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.