פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה ממבינים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
itzikk2010 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ראשל"צ
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט itzikk2010 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה ממבינים
    פורסם: 08/פברואר/2011 ב- 18:06
היי, דבר ראשון אחרי הרבה חיפושים באינטנרט זה האתר שנראה הכי מקצועי בתחומו, שאפו.

אז ככה,אני עשיתי את מועד פבואר שהיה לפני יום או יומיים (הזמנים כבר מתערבלים לי),ואם אני פה כנראה שאני לא מצפה ל800.

עשיתי קורס באיקייו, ואין לי מילה אחת רעה לומר עליהם,יחס אישי מדריך מעולה ואתר חבל על הזמן, פשוט אני לא יכול לשלוט בכל כך הרבה חומר תוך חודשים וקצת:עצה שלי למי שהולך להרשם, שיילמד לפני תחילת הקורס שיהיה לו את הבסיס, מילים באנגלית, מתמתיקה בסיסית וכו.... בקיצור ולעניין אני רוצה להתחיל ללמוד לבד למועד יולי,ואני לא יודע אך מה מי מו.

איזה ספרים באמת הכי טובים ללימוד עצמי? בהתחשב בזה שאני נשאר עם ההסברים של אייקייו ומסתמך עליהם.

האם כדאי לי לעשות איתם איזו קומבינה ולשלם להם על השימוש באתר בלבד? או להסתמך רק על לימוד עצמי מספרים

זהו בכללי,גם טיפים ועצות יתקבלו בברכה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2011 ב- 18:27
היי איציק,

ראשית, תודה על המחמאה, גם אנחנו חושבים כך :-)

פורסם במקור ע"י itzikk2010

עצה שלי למי שהולך להרשם, שיילמד לפני תחילת הקורס שיהיה לו את הבסיס, מילים באנגלית, מתמתיקה בסיסית וכו....

כל-כך נכון...

לגביך:
אתה לא חייב לקנות ספרים, רק אם אתה צריך. אם יש לך ספרים שלא תרגלת מהם הם גם טובים ללימוד למבחן.
אם יש לך רק את הספרים של היי קיו, אז מומלץ ללמוד לבחינה עם ספרים אחרים, לא בגלל שהשיטות לא טובות אלא כדי לא לחזור על אותן שאלות, וגם תגלה שיש כמה ניסוחים וסוגים של שאלות שלא נתקלת בהם (הרבה פעמים קורה שמכונים "נדבקים" לכמה סוגים של שאלות וטוחנים אותם בספרים, וחסרים בהם סוגים אחרים של שאלות, אז טוב לגוון וללמוד יותר מערכה אחת).

לגבי הערכה שלנו - כמו שכתבת, לאחר שחקרת קצת הבנת שאנחנו מקצועיים בתחום הפסיכומטרי, וזה אכן נכון.
אנחנו עוסקים בזה למעלה מעשור, ובשנים האחרונות מתמקדים בעיקר בכתיבת חומרי לימוד לפסיכומטרי. יש לא מעט מכונים שהשתמשו ומשתמשים בספרים שלנו כבר שנים, ופשוט שמים כריכה אחרת, וברור שאם הערכה לא היתה מקצועית הם היו משתמשים בספרים אחרים.

בשנה האחרונה, לאור הביקוש הרב מהגולשים באתר, התאמנו את הספרים שלנו ללימוד עצמי, והם עברו עריכה מחודשת עם תוספות ועדכונים כדי לתת מענה מושלם למי שלומד לבד.

ההסברים באתר ובספרים שלנו כוללים את כל השיטות לפתרון התרגילים, כך שאם תרצה תוכל למצוא גם שיטות שאתה מכיר מהיי קיו בהסברים. בחלק מהנושאים אנו ממליצים על שיטות מסויימות שיכול להיות שלא יתאמו את מה שלמדת, וכאן אתה תחליט האם להישאר עם השיטה שאתה מכיר אות להתנסות בשיטה חדשה שאולי טובה יותר (ואם אנחנו כבר ממליצים על דרך מסויימת, זה מתוך היכרות עם כל הדרכים שיש, ומתוך בטחון שזו הדרך הטובה ביותר).

מעבר לספרים, תמצא שהפורום הוא גם מקם טוב להיעזר בו, גם לעזרה בתרגילים ספציפיים (בספר.. בעמוד... שאלה..) וגם בשאלות כלליות כמו איך לחלק את הזמן במהלך הפרק, איך להימנע מטעויות של חוסר ריכוז וכדומה.

אם יש לך שאלות נוספות, תוכל להתקשר ולהתייעץ בטלפון - 077-3010950

יכול להיות שמחר-מחרתיים לא נהיה זמינים מספיק מאחר שאנחנו במהלך מעבר משרדים, אך והיה ולא נענה תשאיר הודעה ונחזור אליך בהקדם (אחרי שננוח מהסחיבות של הארגזים...)

בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
itzikk2010 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ראשל"צ
מאמרים: 2
  ציטוט itzikk2010 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2011 ב- 18:46

תודה על התגובה המהירה ,מאיפה אני יכול להשיג את הספרים שלכם? "מחנויות מובחרות" או להזמין בטלפון?

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.