פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה בכמותי...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
izhak_b הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 220
  ציטוט izhak_b ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה בכמותי...
    פורסם: 06/אפריל/2011 ב- 13:45
אהלן!
יכול להיות שמצאתי טעות בהסברים באתר...?
http://psycho.co.il/content.asp?arcde=012403&srtd=PHMA&ssrtd=PHMA07
השאלה הראשונה, כש-2X שווה לשמונה, אתם מסבירים נכון שX שווה ל4 ואז בפתרון מחשיבים את איקס כשמונה...יכול להיות שלא הבנתי?
שאלה נוספת: למי שיש את ה"תנך של הפסיכומטרי" :-) לא ברור לי בעמ' 143 (יחס שטחים) את השאלה למטה...איך הגעתם מ4:25 ל4:21...
ושאלה אחרונה (מבטיח): עמ' 197 בשאלה הראשונה, למה מתעלמים מכך שבמשך הזמן שלקח לאבא שלו להשיג אותו, הוא המשיך להתקדם באותה מהירות ולכן יקח לאבא שלו יותר זמן, לא? אני קצת לא משופשף עם השאלות האלה.
תודה ויום נעים!!
טוב לחזור לפסיכו...
לתחילת העמוד
izhak_b הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט izhak_b ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אפריל/2011 ב- 14:56
עוד שאלה אחת:
http://psycho.co.il/exc.asp?arcde=0124exc0107&srtd=PHMA&ssrtd=PHMA07
שאלה 33 לא ברור לי למה כתבתם בתשובות שמספר הדו ספרתיים שניתן להציב הוא 7...לפי הגדרת השאלה למה אי אפשר להציב כל מספר דו ספרתי החל מ-14 והלאה עד 99? (14 פחות 2 חלקי 11 יתן תוצאה גדולה מאחת)?
תודה!
לתחילת העמוד
izhak_b הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט izhak_b ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אפריל/2011 ב- 21:29
סליחה שאני מקפיץ...אבל יש למישהו רעיון?
לתחילת העמוד
origo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 147
  ציטוט origo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/אפריל/2011 ב- 21:57
בנוגע לשאלה השנייה: כתוב שהתוצאה גדולה מ2 ושלמה!!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.