פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך היה המבחן ב11\10?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עוגי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 40
  ציטוט עוגי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך היה המבחן ב11\10?
    פורסם: 12/אוקטובר/2011 ב- 15:04
נבחנתי באוניברסיטת ת"א
3 פרקים באנגלית, 3 בכמותי ו2 מילולי

הפרק השני היה במתמטיקה, והיה לי קשה מאד, ניחשתי את ה4 השאלות האחרונות.
הפרק אחריו גם הוא היה במתמטיקה, והלך דווקא טוב, סיימתי הכל בזמן בהרגשה טובה.
2 פרקים תובעניים במילולי, באחד הפרקים ניחשתי 3 שאלות פטל (אוף!)
ו3 פרקים קלים באנגלית.

אם יכולתי לנחש כמה קיבלתי לפי הנתונים ולפי ההרגשה, (פעם שניה אני נבחן).
זה בסביבות ה640

לא מספיק טוב בשבילי לצערי.

לתחילת העמוד
poos9 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט poos9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוקטובר/2011 ב- 17:46
איזה טקסטים היו לך במילולי ?
לתחילת העמוד
עוגי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 40
  ציטוט עוגי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוקטובר/2011 ב- 18:56
אני זוכר רק אחד - מאמר על מחקרים רפואיים, שמדבר על זה שבעבר לא חקרו נשים ורק גברים.
לתחילת העמוד
poos9 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט poos9 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוקטובר/2011 ב- 19:52
שיט לא היית ביום שלי אני הייתי ב10
אבל גם הלך לי גרוע
לתחילת העמוד
Oz414 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 1
  ציטוט Oz414 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוקטובר/2011 ב- 20:39
גם לי היה את הטקסט על זה שחקרו גברים ולא נשים. טקסט אחר שהיה לי הוא על אפקט החממה, ושנייהם הלכו בסדר. היו לי שלושה מילוליים אבל אני לא מצליח לזכור את הטקסט השלישי משום מה. באחד המילוליים הייתה קצת בעיה עם המילים וביטויים בהתחלה, היו לי 5 מילים וביטויים ואומרים שזה כנראה פיילוט אבל אני לא בטוח אם זה הפרק שהיה קצת בעייתי או לא (6 תשובות שלא הייתי בטוח, בשאר רק 2). באנגלית היו לי גם שלושה פרקים, היה טקסט על Paulu sanctuary, על שייקספיר, על מונופול, ועוד כמה דברים. בכללי האנגלית לא היה בעייתי בכלל חוץ מפרק אחד שבו ההשלמה בהתחלה הייתה קצת מעצבנת (3-4 תקלים קטנים) ולכן אני מקווה שהוא פיילוט. בכמותי היה אחד שזרם טוב, שני ניחושים, והשני קצת יותר בעייתי, האמת שבע ניחושים, אבל תשובה אחת כבר ווידאתי שנכונה ורוב השאר זה השוואה כמותית שאי אפשר להיות בטוחים בכמה פעמים והסקה מתרשים שהלכה מאוד טוב אבל לפעמים זה שונה ממה שחושבים. אז בכללי הלך מעולה, לא פחות מ-650 במקרה הכי גרוע.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .047 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.