פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

המשך שאלות על מבחן מפע"ם

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
talper הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 23
  ציטוט talper ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: המשך שאלות על מבחן מפע"ם
    פורסם: 07/דצמבר/2011 ב- 23:24
אז המועד קרוב מתמיד ואני לקראת סיום קורס.
לצערי לא השקעתי כמעט בתהליך הלמידה, מצאתי את עצמי מתברבר ומאבד את עצמי הרבה.
למרות זאת, בכלל כל מיני סיבות(בין היתר אנגלית טובה וקליטה מהירה) אני נמצא במצב די טוב למרות שכנראה יהיה רחוק ממה שאצטרך כדי להתקבל לאוניברסיטה.
יש לי גם בעיה רפואית פיזית שמקשה עלי מאוד להתרכז ולשבת לפרקים ארוכים ומכאן הגיע רעיון המפעם שלצערי יתקיים שוב רק באפריל.
כרגע המחשבות הן לגשת לדצמבר בלי צפיות, בינואר/פבואר לשפר קצת בגרויות ולגשת שוב לדצמבר במבחן מפע"ם.
יש לי פחד שלא אצליח להתמיד ולא אחזיק מעמד כל כך הרבה זמן, ולכן חשבתי על מועד פבואר אך זה אומר שאוותר על הבגרויות ואנסה לקבל ציון כמה שיותר גבוהה בכמותי כדי להתקבל לבן גוריון.
בנוסף זה אומר שאומנם אגיע יותר מוכן למבחן אך עדין אתקל בבעיה הרפואית.

שאלתי אותך בעבר על הקושי במפעם, ואמרת לי שהוא לא באמת קשה יותר ולרוב אנשים יקבלו ציון דומה למה שהיו מקבלים במבחן רגיל. זה אומר שאם אוכל לקבל 135+ בכמותי במבחן רגיל אוכל לקבל את אותו הציון במפעם?
למה לדעתך המבחן עדיף על המבחן הרגיל כמו שציינת לא פעם? והאם מבחינת נוחות למי שיש בעיות רפואיות מבחן המפעם באמת עדיף בהרבה?

לבסוף, ואולי אחת מהשאלות החשובות-האם מבחן המפעם כולל שאלות דומות למבחן הרגיל, שיוצאות מאותו המאגר? האם זה אומר שדפוסים כולל מילים שמופיעות בפסיכו כיס, יש סיכוי גדול יותר שיופיעו גם במפעם?האם אפשר לקחת את אותן ההנחות והמסקנות והטריקים של המבחן הרגיל ולהשליך על המפע"ם?
אז מה בכל זאת ההבדל במפעם? הרי חייב להיות קושי אחר שיכפר על העובדה של הזמן הארוך פי כמה פר שאלה, לא?

יש לך המלצות בשבילי למה לעשות? פשוט לגשת בדצמבר, להמשיך ללמוד מילים+הפסקה קטנה של לימודים בחודשים של הבגוריות וגם להגיש בקשה למפע"ם?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/דצמבר/2011 ב- 23:31
מפע"ם זה מבחן פסיכומטרי רגיל - אותן שאלות, אותן מילים אותו דבר הכל.
אם היו מקשים את השאלות בגלל תוספת הזמן אז מה הועילו חכמים בתקנתם?
הרי כל המטרה היא לאפשר לאלה שמגיע להם, לקבל "פור" כדי לצמצם את הפער שיש בינם לבין תלמידים "רגילים".

טל,
אתה מבקש המלצות לגבי החלטות רציניות, ואני לא יכול לתת כאלה כי אני לא מכיר אותך. אלה דברים שאתה צריך להתייעץ עם המדריך שלך שמכיר אותך הכי טוב, ועם עצמך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.