פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ייעוץ (ללמוד לבד או קורס)

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Ohadus הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 96
  ציטוט Ohadus ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ייעוץ (ללמוד לבד או קורס)
    פורסם: 18/דצמבר/2011 ב- 21:18
תקשיבו אני אמור להתגייס רגיל במרץ בגיל 19. אבל החלטתי לדחות גיוס וללמוד לעשות עתודה :)
פעם הייתי בקורס מזורז של לחמן לתיכון ובסוף דחיתי ולא ניגשתי...
הפסקתי בערך ללמוד חודשיים לפני הפסיכו וניגשתי כי כבר לא עניין אותי עתודה...
הוצאתי 567
135 כמותי
99 מילולי
91 אנגלית

ברצוני לגשת שוב במטרה להוציא כמה שיותר גבוה.
ללמוד מדעי המחשב:)
רציתי לשאול האם כדאי ללמוד לבד (בדגש שהבעיה שלי בעיקר אוצר מילים גם בעברית וגם באנגלית פשוט אין לא יודע מילים :/ )
מה דעתכם ?
יואל גבע או ללמוד לבד? (יש לי את הספרים של לחמן , של יואל גבע ושל ניב רווח מהשנה הזאת או 2010).
לתחילת העמוד
Evishiko הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 26
  ציטוט Evishiko ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/דצמבר/2011 ב- 21:46
הכמותי שלך חזק מאוד..
אני אומר שאין טעם בקורס, תשב קצת על המילים כל יום, אין ברירה צריך להכנס
תחשוב שאתה עושה את זה לא רק בשביל הפסיכומטרי אלא בשביל ידיעות כלליות, שלא תרגיש אווט כשתשמע בתוכנית הבוקר למשל את אברי גלעד משתמש במילים כאלה ולא תבין כלום.. יש מילים מאוד מיותרות, אבל ידע זה כוח, תמיד. שווה לדעת.. ככה אני מדרבן את עצמי בכל זאת
קצת על הגיון, אם אתה חזק בכמותי אין בעיה שתחזק כמו שצריך את הטכניקות של ההצרנות, תוסיף לזה הגיון בריא ותוכל לפתור את רוב השאלות כבר בחלק הזה
פטל/אנלוגיות זה נטו נסיון... תפתור הרבה וזה כבר יראה לך החלק הכי קל בבחינה
אנגלית זה נרכש, אמנם לוקח זמן.. אבל אין ברירה, כמו שאמרתי לגבי עברית כאן זה עוד יותר תופס.. אנגלית זה מאוד מאוד חשוב לדעת ותחשוב שאתה עושה את זה בשבילך ורק בשבילך (אני ממליץ כשאתה לומד את המילים גם לקרא אותן בקול ואפילו לנסות לעמוד על הדיוק של ההגיה) לקחת את זה בתור דבר רציני זה לא סתם מעמסה, זה הופך את זה להרבה יותר חשוב ואתה משקיע בהתאם
בהצלחה
לתחילת העמוד
Ohadus הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט Ohadus ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2011 ב- 19:38
תודה רבה :)
עוד מישהו ?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2011 ב- 22:10
לדעתי אין סיבה לקחת קורס. בקורסים רוב מה שמלמדים זה את הכמותי - באנגלית כמעט שלא נוגעים כלל (פשוט כי כמעט שאין מה ללמד) וגם בעברית יש מעט מאוד נושאים בסך הכל (פשוט יש הרבה שאלות יחסית בכל נושא).
בכמותי יש הרבה נושאים ובערך חצי שאלה-2 שאלות מכל נושא בכל בחינה, לכן רוב הזמן בקורס מוקדש לכמותי (ובצדק).

מכיוון שהכמותי שלך מאוד גבוה, אני לא רואה סיבה לקחת קורס - אתה יכול בקלות ללמוד לבד - גם לשפר את הכמותי שלך וגם ללמוד את המילולי והאנגלית.

סיבה נוספת - בחלק המילולי מה שעושים בקורס זה בעיקר לעבור על סוגי השאלות - אין באמת מה ללמד יותר מידי - מה שיש אתה יכול ללמוד לבד בקלות, וזה בשונה מהכמותי שהרבה תלמידים ממש לומדים דברים חדשים ולא תמיד יכולים להתמודד לבד עם הנושאים השונים.

במקרה שלך, לדעתי אין בכלל ספק וקורס יהיה לא רק בזבוז כסף, אלא גם דרך הכנה לא נכונה כי אתה תבזבז את הזמן שלך בכיתה כי ב-85% מהמקרים המדריך יסביר לתלמידים האחרים (ורובם גם חלשים יותר) דברים שאתה כבר יודע, ובזמן הזה יכולת להתקדם, ללמוד ולתרגל בעצמך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Ohadus הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט Ohadus ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/דצמבר/2011 ב- 20:51
כן אבל לא יודע אולי שיחק לי מזל בכמותי...
למה כשהגעתי לבחינה לא הייתי מתורגל כמו בעבר... כי הפסקתי איזה חודש חודשיים לפני...
אבל איך אני אשפר אנגלית ומילולי ?
פשוט ניחשתי מילים בכיף :/
אני מחזיק בהרבה ספרים...
אך אין לי מושג איך לשלב את כולם להצלחה...
או לשפר אנגלית ב10-20 נקודות כנ''ל מילולי.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.