פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה על משפט כלשהו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
dantav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט dantav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה על משפט כלשהו
    פורסם: 20/דצמבר/2011 ב- 15:01
שלום לכם, אני אשמח להבהרה של משהו...
נתקלתי במועד אפריל 2009 בשאלה באנגלית בהשלמת מילים, שהמשפט שם הוא כזה (כולל ההשלמה):
The information we have about John Bunyan is as limited and unreliable as the information we have about his biographer, Christopher Hill, is well-documented and precise.

הכנסתי את המילה precise על סמך היגיון ושלילה של המילים האחרות, אבל עדיין, המשפט לא מובן לי מספיק, אם הוא בכלל הגיוני. השאלה אם זה רק אני, או שבאמת משהו במשפט הזה לא נכון תחבירית?
לתחילת העמוד
ערבי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: כרמיאל
מאמרים: 227
  ציטוט ערבי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/דצמבר/2011 ב- 15:26
לא רק את זה, אלא גם שמבחינת Syntax, אחרי הפסיק שאחרי Christopher Hill לא ממשיכים עם "Is".

מעניין מאיפה הבית את בחינת מועד אפריל 2009 - כיוון שהיא לא באתר.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/דצמבר/2011 ב- 16:10
יש טעות במבחן -
חסרות שם צמד המילים which is, והאמת שגם אז זה סגנון מאוד מוזר ולא נהוג (אבל נכון תחבירית...)

The information we have about John Bunyan is as limited and unreliable as the information we have about his biographer, Christopher Hill, which is is well-documented  and  .

זה ניסוח "עקום" של אנלוגיה. זה כמו לומר: אתה גרוע בבלט כמו שאני טוב במתמטיקה.
לא נהוג לדבר כך, אבל אפשר לומר את זה - רמת ה"גריעות" שלך בבלט היא גבוהה כמו רמת השליטה שלי במתמטיקה.

בכל מקרה - טעות במבחן.

דרך אגב, יש טעות גם במשפט שאחריו (זה עם המאפיה).
יש שתי תשובות אפשריות תחבירית, ותשובה (4) נפסלת רק בגלל ידע כללי (וזה לא אמור להיות כך).

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/דצמבר/2011 ב- 16:10
ולאחר התיקון של המשפט - התשובה שרשמת היא נכונה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dantav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 10
  ציטוט dantav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/דצמבר/2011 ב- 19:37
חח נכון, האמת שעניתי (4) בשאלה עם המאפיה כי לא חשבתי שincorporated יכול להיות גם במשמעות של "השתלבות" בשפה (חשבתי שזה רק שיתוף פעולה).

המרכז הארצי הזה, עושים טעויות בפסיכומטרי עצמו ואז מצפים שילך לנו טוב! בכל מקרה תודה רבה, העזרה שלך מבורכת! :)

לראשון שהגיב, מצאתי אתר עם כל המועדים מאז אפריל 2009 ופתרונות מלאים, אם אתה רוצה אני אשלח לך בפרטי כי זה אתר מתחרה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.