פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

SOS!! החלטות החלטות החלטות O.O

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
HER666 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מבועים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט HER666 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: SOS!! החלטות החלטות החלטות O.O
    פורסם: 12/ינואר/2012 ב- 11:26

היי לכולם, :) בעקרון אני חדשה פה..והתחלתי את הקורס פסיכומטרי ב- 14.12 (הבחינה בפברואר)

סיימתי צבא בנובמבר ואני יודעת בגדול מה אני רוצה ללמוד (תמיד זה היה בכיוון ביולוגיה,כימיה, משהו שם) אבל עכשיו הרבה אומרים לי שאין בזה מקצוע גם כשעושים דוקטורט :\ אני מתעניינת גם באופטיקה והבנתי שפיזיוטרפיה ואורתופדיה מכניסים לא רע..אבא שלי רוקח וחשבתי גם בכיוון..
או אפילו רפואה (הייתי בהרצאות בכנס רוקחים של אבא שלי והרצו שם דברים מעניינים על תרופות חדשות לסרטן המלנומה וסרטן הדם..כששאלתי אז אבא שלי אמר שהם רופאים, רק שלי אין מושג למה חחח כאילו איך מגיעים לחקור כמוהם..או לפחות בכיוון )
בסוף יצא שחשבתי שבאתי עם מקצוע מפוקס ללימודים ועכשיו אני לא יודעת מה בעצם הכי כדאי ללמוד.. O.Oגם ביולוגיה ימית מעניינת אותי מאוד (והאמת שגם אסטרונומיה אבל פיזיקה נראה לי מעבר ליכולות שלי P: חח) בקיצור ממוקד הגעתי למבולבל במקום הפוך. יש לנו חברה (רופאת משפחה) שהבת שלה לומדת מעבדה רפואית..שזה גם נשמע מעניין אבל אין לי כל כך מושג לאיזה מקצועות אפשר להגיע משם..אני הבנתי שגם לרפואה ולעוד מגוון רחב של מקצועות..
עזרה מישהו? Ouch
וממש סליחההה על המגילה המאוד ארוכה הזו^^"
"trust me..i'm a psychopath"
"you know that feeling you get when you're standing from a high place and have the erge to jump?..I don't have it!!!" lol
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2012 ב- 16:32
אני לא חושב שמישהו כאן יכול לעזור לך לקבל כאלה החלטות.
את צריכה מישהו שמכיר אותך, ומכיר אותך לעומק, וגם מבין לא מעט במקצועות השונים, בשוק העבודה וכו'.
בקיצור - לדעתי את צריכה ללכת לאיש מקצוע.
יש מאבחנים שגם בעלי ידע בתחום וגם עורכים לך מבחנים וראיונות כדי להכיר אותך ולדעת מה מתאים לך.

מקום כזה שנתקלתי בו בעבר והתרשמתי לטובה הוא "מכון איכות".
מנהל אותו משה כלפון - איש חביב עם ה-מ-ו-ן ידע.

אני באופן אישי ברוב המקרים מעדיף מקום קטן ומקצועי על פני מקום גדול שעובדים בו "ילדים".
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
HER666 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מבועים
מאמרים: 2
  ציטוט HER666 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2012 ב- 18:59
אוקיי :) חח תודה רבה
"trust me..i'm a psychopath"
"you know that feeling you get when you're standing from a high place and have the erge to jump?..I don't have it!!!" lol
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.