פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התלבטות לגבי בחירת לימודים בעתודה האקדמית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
theGuy הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: נצרת עלית
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 10
  ציטוט theGuy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התלבטות לגבי בחירת לימודים בעתודה האקדמית
    פורסם: 17/ינואר/2012 ב- 11:27
שלום וברכה,
אני תלמיד בכיתה יב", ניגשתי לפסיכומטרי במועד אוקטובר וקיבלתי 766, שזה מעולה ומעבר לציפיות שלי. Tongue
עכשיו אני בהתלבטות רצינית לגבי הלימודים בעתודה האקדמית. האמת היא שאין משהו שמעניין אותי באופן ספציפי, אבל די בטוח שאני אלך בכיוון של הנדסת-תוכנה/מדעי המחשב. 
  הפנו אותי מתכנית עתידים ל"מרכז לייעוץ אקדמי" באוניברסיטת בר-אילן. אבל חיפוש קצר באינטרנט של מספר הטלפון שנתנו לי (03-6409692) העלה שזה באוינברסיטת תל-אביב, ובעיקר לאבחון של לקויות למידה לסטודנטים, אז ייתכן שזה לא המספר הנכון. אם כי ממה שהבנתי גם שם יש ייעוץ אקדמי.
השאלה שלי אם אתה יודעים למי הכי כדאי לפנות בשביל לקבל ייעוץ אקדמי איכותי? זה חשוב לי כי אני צריך כבר לבחור מסלול בעתודה עד ה-28 בפברואר. האם אתה מכירים את המרכז לייעוץ אקדמי באוניברסיטת בר-אילן וזה באמת משהו שעוזר וכדאי לפנות אליהם, או שיש לדעתכם איזו אפשרות יותר טוב?
הנציג של תכנית עתידים אמר לי לגבי המרכז לייעוץ אקדמי שהוא הפנה אותי אליו (הזה של בר אילו כנראה), שעושים שם מבחנים של 5 שעות שבודקים כשירות אקדמית בנושאים שונים. האם מישהו מכיר את זה, וזה באמת ככה? והאם לדעתכם זה באמת יכול לעזור בבחירת הלימודים בהשכלה גבוהה, וזיהוי באיזה תחום יש לי יותר פוטנציאל?
תודה רבה! Smile
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2012 ב- 15:30
יש כמה מכונים שמבצעים אבחון ללימודים. חלקם מותר טובים חלקם פחות, אני לא מכיר מספיק לעומק כדי לומר לך מי הוא מה.
באופן אישי אני מכיר את משה כלפון שמנהל את מכון איכות (הוא עבד בעבר בבר אילן אאל״ט).
הוא מאוד מקצועי ויש לו ידע עצום בתחום. אם הייתי צריך לשלוח את אח שלי, הייתי שולח אליו.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.