פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגבי המילון כיס

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 33
  ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגבי המילון כיס
    פורסם: 02/פברואר/2012 ב- 19:01
עמוד 87 מפח נפש,בין היתר כתוב שם אנינות,רציתי לשאול אם אנינות לא באה מהמילה אנין שזה בעל טעם מעודן? ועוד שאלה,עד כמה חשוב ללמוד את היחידות האחרונות במילון כיס הזה? אני כרגע סיימתי את יחידה 2 וכבר מרגיש מלא מבחינת זכרון...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2012 ב- 19:41
אנינות -
1. (בהלכה) מצבו של האונֵן, מצבו של האבל על אחד הקרובים שמת ועדיין לא נקבר.

2. ספרותית צער, יגון, עצב רב.

מתוך מילון "רב מילים" (ה"אבא" של מורפיקס - המילון הכי טוב ברשת...)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2012 ב- 19:42
לגבי המילים - כמה שיותר יותר טובץ

יחידות 1+2 הכי חשובות, אבל חשוב להמשיך וללמוד כמה שיותר מילים - אי אפשר לדעת אילו מילים יופיעו בבחינה, ועדיף לדעת כמה שיותר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/פברואר/2012 ב- 04:24
שאלה כזאת,הסדר במילון בנוי מהנפוץ ביותר לנפוץ פחות? זאת אומרת שאם אני לומד עד יחידה 6 נגיד יכול להיות מצב שאני אבוא לבחינה ואני אדע את כל המילים? זה פשוט נשמע לי קצת לא מעשי לשנן עכשיו 4000 מילים
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/פברואר/2012 ב- 12:28
ראשית, אתה לא באמת צריך לשנן 4000 מילים, אתה אמור להכיר לא מעט מתוך המילים במילון.
מילון האנגלית מסודר לפי הסדר שכתבת. במילון בעברית ריכזנו את המילים הנפוצות ביותר בתוך יחידות 1 ו-2.

מה יהיה בבחינה? אף אחד לא יודע...
כל המילים בעברית יכולות להופיע בה, וזה תלוי גם בלא מעט מזל.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/פברואר/2012 ב- 17:36
אוקיי אז אני חושב שהבנתי בערך מה הולך להיות,מילון באנגלית הוא מהנפוץ ביותר אל הפחות נפוץ והמילון בעברית זה 1 2 הכי נפוצים וכל השאר בעלי אותו סיכוי להופיע בבחינה כתלות במזל.. נכון?
מעבר לזה רציתי לשאול אותך אם השיטה שלי ללמידת המילים היא טובה
אני לומד 5 פעמים בשבוע וכל יום אני לומד בערך 10 עמודים מהמילון בעברית ואז לאחר יום אני מתחיל את הלמידה בחזרה על המילים ושוב לומד עוד 10 עמודים,כעבור שבוע אני מתחיל את יום ראשון בלעבור על כל 50 העמודים שעברתי עליהם בשבוע שעבר וכאשר עברתי עליהם אני מסמן 2 V ככה שהV הבא שלי יהיה לקראת סוף הלמידה
האם השיטה הזאת יעילה לדעתך לשינון מילים?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/פברואר/2012 ב- 20:03
מעולה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.