פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגבי מצע עליו אפשר לעשות את הבחינה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 33
  ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגבי מצע עליו אפשר לעשות את הבחינה
    פורסם: 29/מרס/2012 ב- 20:46
היי לאחרונה בדקתי את המקום שאני הולך לעשות בו את הבחינה וגילית שזה כסאות סטודנט בלי אפשרות להצמיד 2 כסאות שמאלי וימיני יחדיו,לכן בגלל שהמצע של הכסא סטודנט כל כך קטן חשבתי אולי יש אפשרות להשתמש בלוח לחצן שקוף כמו זה http://officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000u3vIAlVmOj4m1pC_wp-6USD:12bbi68k5?id=592170&pr=QJ5&N=2%2031969&sgID=8
הרעיון הוא לשים עליו את דף התשובות מכיוון של יהיה מקום בכסא הסטודנט גם לבחינה וגם לדף וזה יגרום לבלבול ובזבוז זמן,
רציתי לדעת אם מבחינת המרכז הארצי אני יכול להשתמש בזה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 20:56
לא, אבל מה יש לך להפסיד? תביא את זה איתך בכל זאת.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 21:07
רגע אז אסור ויש מצב שיוותרו לי? בכלל כל הענין הזה שחלק מהנבחנים הם על כסא סטודנט וחלק על שולחן לא לענין
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2012 ב- 21:59
כן, החיים קשים.
גם לא לעניין שיש מרצים לא טובים באוניברסיטה...
אי אפשר שהכל יהיה הוגן בצורה מושלמת. כסא סטודנט או לא זה לא משמעותי בכלל, מרצה דפוק יהרוס לך את כל הממוצע...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מרס/2012 ב- 01:44
בקיצור להביא בכל מקרה ומקסימום יגידו לא? אני לא מבין את הענין הזה,אז מה אני יכול לקחת משהו שטוח אחר ולכתוב עליו אבל אסור לו להיות לוח? זה טיפשי
לתחילת העמוד
dgenuth הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: רעננה
מאמרים: 159
  ציטוט dgenuth ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מרס/2012 ב- 16:06
בן דוד שלי אמר שהוא עשה באוניברסיטה בתל אביב.
הוא עשה שם על כיסאות סטונדטים, והיה לו מספיק מקום.
לתחילת העמוד
Assaf4tk הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Assaf4tk ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2012 ב- 04:24
קיצר נשנס מותניים ליום רביעי :) יש הצעות מה כדאי להביא איתי חוץ מכלי כתיבה תעודת זהות והמון חוסן נפשי?
לתחילת העמוד
dgenuth הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: רעננה
מאמרים: 159
  ציטוט dgenuth ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2012 ב- 21:16
תראה, לחץ לא עוזר לרוב האנשים.
ואם הפסיכומטרי בכל זאת דבר מלחיץ, הייתי מציע שתשקר לעצמך.
תגיד לעצמך שזה חסר משמעות, שגם ככה אתה יכול לעשות את המועד הבא, שידוע שרק במבחן השני מצליחים באמת, או כל שקר אחר שיתאים לך (תוך כדי שימת לב שזה לא הופך אותך לשאנן, ומוריד ביכולת שלך להתמודד עם המבחן).

זה יכול לעזור, אם לחץ מפריע לך.
בהצלחה לכולנו!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.