פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

האם לראות משחקי הכס לפני או אחרי הפסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ינוב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 102
  ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: האם לראות משחקי הכס לפני או אחרי הפסיכומטרי
    פורסם: 01/אפריל/2012 ב- 21:02
העונה החדשה תשודר היום בארה"ב, מחר אני עושה את הסימולציה האחרונה שלי לפני המבחן (ביום רביעי) ורציתי לדעת אם כדאי לי לראות את הפרק ביום שלישי לפני המבחן על מנת להרגע או ביום רביעי אחרי המבחן וכך זה יהווה איזה פרס על כך שסיימתי עם הפסיכומטרי.

תודה על העזרה.
לתחילת העמוד
adizohar הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: עכו
מאמרים: 78
  ציטוט adizohar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 09:19
רביעי אחרי שהמוח פחות טרוד לדעתי זה יותר כיף וגם אני צריכה להשלים את העונה הראשונה אז אני מצטרפת לשאלה לקרוא את הספרר   או לראות את הסדרה מה עדיף קודם ?
לתחילת העמוד
dgenuth הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: רעננה
מאמרים: 159
  ציטוט dgenuth ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 12:59
למען שמו באהבה
ספר תמיד יותר טוב מהעיבוד הקולנועי\טלוויזיוני שעשו לו.
לתחילת העמוד
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 14:08
קראתי את הספרים והם סבבה אבל להגיד שעדיף לקרוא אותם קודם? אני לא בטוח... הסדרה יותר מעושה להם צדק, וזה אכן דבר נדיר. יקח לך הרבה זמן לקרוא את הספרים. לעקוב אחרי הסדרה פרק פרק שבוע שבוע כשהיא רצה זו חוויה עדיפה אולי עבור חלק מהאנשים
לתחילת העמוד
adizohar הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: עכו
מאמרים: 78
  ציטוט adizohar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אפריל/2012 ב- 23:56
יש לי את הספר הראשון בבית לקחתי אותו   מהספריה   בערך   כשהתחלתי ללמוד 700 עמודים זה בקטנה עד 3 ימי חופש) אצל החברים שלי זה מתחלק הדעה
לא התכוונתי את כל הסדרה אבל עדיין הספר הראשון= עונה ראשונה .   אני ממילא יוצא לי לראות באינטרנט ולא בטלויזיה ככה שזה לא באמת משנה פרק פרקויש לי את כל העונה ה1
לתחילת העמוד
Itakmar הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט Itakmar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2012 ב- 00:00
גם לי יש את כל העונה, גם אני רואה באינטרנט אבל חצי מהכיף זה לקרוא בפורומים תגובות על הפרקים שיצאו וציפיות לפרקים הבאים.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.