פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תרגול בחוברות של פסיכו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
giladelituv הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 14
  ציטוט giladelituv ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תרגול בחוברות של פסיכו
    פורסם: 29/מרס/2013 ב- 11:31
שלום,
ברצוני לרכוש את הערכה של פסיכו, אולם אני עדיין מתלבט.
אשמח אם יפרטו לי מהן היתרונות של פסיכו על שאר החוברות, ובנוסף אני חושש שיש מעט מדי תרגול בחוברות של פסיכו האם זה לא נכון?
אני מתכוין ללמוד לבד למועד אוקטובר.
אשמח אם אקבל תשובה.
תודה מראש, גלעד.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/מרס/2013 ב- 11:49
היי גלעד,

הכי פשוט שתתקשר למשרד ותדבר איתנו.

על קצה המזלג - הערכה שלנו היא אחת המקיפות ביותר מבחינת תרגול, אתה יכול להיות שקט בנושא הזה.
מבחינת היתרון על ערכות אחרות -
1. הערכה מיועדת ללימוד עצמי, ותוסיף לה את התמיכה כאן בפורום במהלך הלימוד.
2. השאלות בספרים שלנו תואמות את המבחן יותר מאשר בספרים אחרים. זה אולי נשמע כמו אמירה שיווקית מכירתית, אבל זו האמת. אני אנסה להסביר בקצרה, ואם תרצה אפשר יהיה להאריך בשיחת טלפון למשרד: אנחנו הגוף היחיד שהעבודה שלו היא לכתוב ספרי פסיכומטרי. בכל מקום אחר הספרים נכתבו על ידי עשרות אם לא מאות מדריכים לאורך השנים, מעין טלאי על טלאי, מה גם שרובם הם מדריכים-סטודנטים שלא מכירים את המבחן לעומק, ויש הרבה ניואנסים קטנים בכתיבת השאלות שרק מי שעוסק בזה באופן מקצועי מכיר ויודע לשים אליהם לב.

אצלנו יש צוות מאוד מצומצם של מדריכים מאוד וותיקים שזו העבודה שלנו - לכתוב ולפתח חומר לימוד לפסיכומטרי.
אי אפשר להשוות את זה למדריכים האחרים שכותבים חומר במכונים, זו רמה אחרת לגמרי.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 29/מרס/2013 ב- 12:24
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
giladelituv הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 14
  ציטוט giladelituv ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/מרס/2013 ב- 17:11
אהלן אלעד,
תודה רבה על העזרה,
יש לי עוד מספר שאלות-
1.יש צורך בקניית חוברות סימולציות נוספות או שזה מיותר?
2.ערכה שנרכשה בדצמבר תהיה לפי המתכונת החדשה?
אני אשמח לדבר איתך בטלפון או בפורום.
בכל מקרה, לא מצאתי באתר את המספר של המשרד, אשמח אם תכתוב לי אותו.
תודה רבה.

נערך ע"י giladelituv - 31/מרס/2013 ב- 17:14
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אפריל/2013 ב- 09:37
הטלפון במשרד - 077-3010950

1. לא צריך לקנות סימולציות - המרכז הארצי פרסם את כל המבחנים שהיו מאז 2009 וניתן להדפיס אותם חינם.
שים לב שהמבחנים מ-2009 עד יולי 2012 הם מהמתכונת הישנה, כך שיש כרגע 5 מבחנים מהמתכונת החדשה + מבחן נוסף ממוחשב. ההתאמה של המבחנים מהמתכונת הישנה לחדשה היא פשוטה יחסית, ועדיף לעשות מבחנים כאלה מאשר סימולציות לא מקוריות של מכונים שכביכול תואמים את המתכונת החדשה - הן הרבה פחות מוצלחות ולא באמת ניתן להעריך מתוכן ציון.

2. אמורה להיות - פשוט תסתכל בתוכן העניינים ותראה מה מופיע שם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.