פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

כתיבת חיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
eyalperl1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 25
  ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: כתיבת חיבור
    פורסם: 25/אפריל/2013 ב- 16:58
אהלן. הבנתי שאין אפשרות להעלות לאתר חיבור שכתבתי, אז רציתי לשאול אם יש מקום כלשהוא שאפשר לשלוח אליו את החיבור שלי בשביל שיעריכו לי אותו ויסבירו לי מה צריך לשפר.
קניתי את הערכה המלאה ללימוד עצמי, ולא ראיתי שם התייחסות לגבי בדיקת החיבור בצורה כלשהיא על ידי מישהו חיצוני..

ובנוסף, הבנתי שלא בטוח שהחיבור שאצטרך לכתוב בבחינה הוא חיבור טיעון. אז איזה עוד סוגי חיבורים יש? ואיך אני אמור לדעת לכתוב חיבורים אחרים שהם לא טיעון? הרי בספר מוסבר על כתיבת חיבור טיעון בלבד.
תודה מראש!

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אפריל/2013 ב- 17:13
ב-95% מהמקרים זה יהיה חיבור טיעון ולכן אין טעם ללמוד סוגים אחרים של חיבורים.
אם תדע לכתוב חיבור טיעון, תדע לכתוב גם חיבור אחר אם יהיה (בסך הכל במקום לבחור צד יבקשו ממך להציג את שני הצדדים...).

הבדיקה היא פחות אם אתה כותב לפי "תבנית" מסוימת אלא האם בשורה התחתונה החיבור הוא "טוב" - האם המסר שלך עבר והאם כתבת אותו בשפה גבוהה.

לגבי בדיקת חיבורים, אנחנו כרגע עדיין לא עושים זאת, אך ישנם אתרים שעושים זאת בתשלום, תריץ חיפוש בגוגל.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
eyalperl1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 25
  ציטוט eyalperl1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אפריל/2013 ב- 17:43
סבבה, תודה..
פשוט קצת הלחיץ אותי שדווקא בחוברת ההדרכה מביאים חיבור שהוא לא טיעון, אז חשבתי שאם זה מה שהביאו בחוברת הדרכה אז יש סיכוי לא רע שזה אולי יהיה גם במבחן.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.