פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ציון מבחן לאחר למידה מהספר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ShayD הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: קריית שמונה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 11
  ציטוט ShayD ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ציון מבחן לאחר למידה מהספר
    פורסם: 18/אוגוסט/2013 ב- 21:31
אהלן,

שבוע טוב.

אז ככה, למדתי מהספר ועשיתי את מבחני ההכנה, לאחר מכן נבחנתי באתר NITE (שאתה בטח מכיר).

הציון :601, כמה הרמת קושי בבחינה הזו משקפת את הרמת קושי בבחינה האמיתית והאם לדעתך הציון שלי בבחינה האמיתית של ה8 פרקים יהיה דומה בהכרח?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2013 ב- 22:12
רמת הקושי דומה לרמה במבחן האמיתי. לגבי הציון, הוא תלוי בעוד גורמים אך סביר להניח שהוא יהיה באותו אזור.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ShayD הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ShayD ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2013 ב- 22:17
הבנתי, תודה רבה על התשובה המהירה והעניינית.

כמו כן, הספר עוזר רבות בלמידה למבחן רק חורה לי המחיר (נמכר במכללות ב50 ש"ח) בעוד שבאתר מוכרים במחיר גבוה בהרבה וחבל, לדעתי כל מי שמתעתד לעבור את בחינת המימ"ד צריך את הספר שלך.

לתשומת לבך.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אוגוסט/2013 ב- 10:28

לגבי המחיר - צריך להבין שהמחיר של מוצר לא מורכבת רק מעלות הייצור שלו + רווח כלשהו.
למעשה, יש לא מעט מוצרים שהמחיר שלהם נגזר בעיקר מעלות הפיתוח שלהם (להבדיל מעלות הייצור).

למשל, כשאתה קונה דיסק של אופיס אתה משלם מאות (ואפילו אלפי) שקלים, למרות שבפועל אתה מקבל חתיכת פלסטיק שעולה פחות משקל. אתה משלם עבור הפיתוח שנעשה במשך שנים.

ספר זה לא רק כמה דפים יש בו. המחיר נגזר מעלויות הפיתוח הגבוהות שהיו לנו - עבדנו על הספר קרוב לשנתיים.

אם מכללה מסוימת מוכרת ספר ב-50 שקלים אז היא מסבסדת אותו, שכן המכללות קונות את הספרים מאיתנו במחיר הרבה יותר גבוה. באיזו מכללה מדובר, דרך אגב?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ShayD הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ShayD ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אוגוסט/2013 ב- 11:27
אני מבין ומכבד את ההשקעה שנעשתה על מנת שהספר הזה יראה אור. אבל אם תחזור אחורה לקצה החוט הבחינה עולה 128 ₪ נוסיף לזה 200 ₪ מחיר הספר ואנחנו מדברים על סכום נכבד מאוד (בלי להזכיר הפסד יום עבודה והכמעט 6,000 ₪ מחיר הסמסטר, לא רלוונטי ). בהתחשב בזה שמלכתחילה לצערנו במדינת ישראל השכבות החלשות הן אלה שמסיימות 12 שנ״ל ללא בגרות (בלי הכללות, לצערנו לפי נתונים יבשים זו האמת ) תקבל הרבה אנשים שיעדיפו ללמוד מהאינטרנט ובטח לא לרכוש ערכת וידאו בשווי 500₪. אתם לא עמותה למטרות רווח ואינני יועץ השקעות אבל תחשוב על זה . המכללה היא מכללת תל חי.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אוגוסט/2013 ב- 16:30
אין לי שליטה על מחיר המבחן וודאי לא על הפסד יום עבודה.
אני כן חושב שכל אחד מאיתנו, גם אני וגם אתה, צריך לקבל שכר על העבודה שלו.
בהכנת הערכה הושקעו כמה אלפי שעות עבודה. אם היא היתה עולה 50 שקלים, כמובן שלא היינו עושים זאת, ועדיין היינו באותו מצב, כמו עד לפני שנה, שלא היתה שום דרך להתכונן לבחינת מימד כי כלל לא היו ספרי לימוד.

לגבי המכללה, כפי שכתבתי, היא מסבסדת את העלות מכיוון שיש לה תקציבים וקרנות.
זה לא שמחיר הערכה הוא 50 שקלים - היא עדיין עולה 189, רק מישהו אחר משלם את ההפרש במקומך, זה הכל.

אם יש מישהו שמבין את העלויות הגבוהות שיש בקורסי ההכנה זה אנחנו - אנחנו מאפשרים לכל אחד ללמוד לפסיכומטרי בעלות של כמה מאות שקלים במקום 4,000, 5,000 ואפילו עד 8,0000 שקלים שעולים קורסים.

גם קורס בוידאו, גם ספרים, גם תמיכה בפורום - בעלות של חמישית ועשירית ממחיר קורס רגיל.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .171 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.