פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

קושי בהשלמת משפטים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
kardris הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט kardris ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: קושי בהשלמת משפטים
    פורסם: 04/נובמבר/2013 ב- 20:01
קודם כל אני רוצה להגיד שהספרים של פסיכו מצוינים , ובאמת מקיפים וכוללים המון נושאים.

התחלתי לעשות סימולציות אמת , מהמועד הישן בעיקר , באמת שאני פשוט לא מצליח להבין את השיטה לפתור אותם.

קרה לי לא מעט פעמים שפשוט ניחשתי את התשובה לאחר שביזבזתי הרבה ממה שצריך על השלמת משפטים.

בספר לעומת זאת, שאני מתרגל אני פותר את השאלות בצורה טובה , כנראה בגלל שהן יותר קלות וקצרות מהסימולציות בבחינה.

שמתי לב גם שבשאלות האמיתיות יש מלא תוכן לא רלוונטי והרחבות שלא רלוונטיות.
איך אפשר להתעלם מהן ולסגל שיטה טובה לפתירת השאלות האלה ? אני ניגש בדצמבר ובאמת שאני חושש מהשאלות האלה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/נובמבר/2013 ב- 07:46
הדרך הטובה ביותר לפתור שאלות של השלמת משפטים היא ליצור תקציר של המשפט - למחוק חלקים לא רלוונטיים שאינם משפיעים על המבנה של המשפט ועל הקשר בין החלקים השונים שלו. יש הסבר בקורס הווידאו בוואלה סקול ובפסיכו כיס.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
kardris הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מאמרים: 5
  ציטוט kardris ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/נובמבר/2013 ב- 03:19
תודה על העזרה ,
ניסיתי לנסות תקציר של המשפט , אך באמת שזה גוזל לי המון זמן רק לנסות למצוא תקציר למשפט.
כנראה שעדיף ללכת לפי השיטה המוכרת של פסילת תשובות ולפתור את המשפט לפי זוגות קבועים בעלי טון חיובי.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.