פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי כמותי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
gavrizr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מושב עמיקם
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 12
  ציטוט gavrizr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי כמותי
    פורסם: 12/ינואר/2014 ב- 13:58
שלום, אני ניגש לפסיכומטרי בפעם השניה.
אני צריך כמותי מעל 134 קניתי את הערכה של פסיכו והקורס האינטרנטי שהם באמת כמה רמות מעל הקורס שעשיתי בפעם הקודמת.
העניין הוא שאני צריך עוד חומר של כמותי משום שאני ניגש באפריל אני אשמח אם מישהו יוכל להגיד לי איפה לקנות או להשיג חומר איכותי של כמותי לפסיכומטרי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2014 ב- 14:42

אהלן גבריאל,

קודם כל אני שמח לשמוע שאתה מרוצה מהספרים ובמיוחד מהקורס.
הרמנו כאן קורס ייחודי שהשקענו בו המון, שיכול לחסוך להרבה אנשים אלפי שקלים, וחשוב לנו לקבל פידבק.
באותו עניין, אשמח אם תשאיר לנו המלצה על הקורס בעמוד הפייסבוק של וואלה סקול כדי שאנשים אחרים שמתלבטים יוכלו להתרשם:  https://www.facebook.com/Wallaschool?fref=ts

לגבי תרגול כמותי - אני יכול להציע לך כמה אופציות:
1. חפש ספרים יד שניה.
2. תשיג מבחני פסיכומטרי ישנים של המרכז הארצי ופתור את הפרקים הכמותיים - מאוד מומלץ!
3. יש לנו ספרים נוספים שלא נמכרים באתר שמכילים המון תרגול ויכולים לעזור לך. אם תהיה מעוניין תוכל לקפוץ אלינו למשרד בת"א (ליד עזריאלי) ולרכוש במקום. לפי ההמלצה שתרשום נחליט איזו הנחה לעשות לך... Wink

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
gavrizr הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מושב עמיקם
מאמרים: 12
  ציטוט gavrizr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2014 ב- 15:51
בטח שאני אשמח לקנות עוד חומר מאצלכם אפילו במיידי, ממי אני יכול להזמין?
אני צריך עוד תרגול ב-
1. בעיות (כל הסוגים)

2. אלגברה

3. גאומטריה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2014 ב- 16:36
יש בהכל. תתקשר למשרד נדבר בטלפון אני אסביר לך - 077-3010950
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.