פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מבחן מימ"ד- דחוף!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
נופר ה הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט נופר ה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מבחן מימ"ד- דחוף!
    פורסם: 18/פברואר/2014 ב- 22:43
שלום,

נירשמתי ללימוד פסיכומטרי ב- אייקיו ואני מעוניינת לעשות מבחן מימ"ד כחלק מהקבלה שלי למכינה קדם אקדמאית במכללה. יש לי מספר שאלות:

1. לכמה זמן תקף ציון מימ"ד?

2. האם ניתן להתכונן למבחן מימ"ד מהחומרי לימוד של הפיכומטרי- אתר אינטרנט וספרים של אייקיו? האם זה בעצם יכין אותי למבחן בנוסף ללימוד דרך אתר וואלה סקול אונליין, או שחייב לקנות את הערכת ספרים של פסיכו וללמוד איתם?

3. מבחן מימ"ד תקף כתנאי קבלה קדם אדמאיות גם באוניברסיטאות?

4. אם לא הצלחתי להגיע לציון שאני רוצה, תוך כמה זמן ניתן לגשת לבחינה נוספת מיום הבחינה הראשונה?

אשמח למענה מפורט ויעיל בהקדם.
תודה מראש.14
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/פברואר/2014 ב- 00:01
היי נופר,

1. תוקף ציון מבחן מימד הוא ל-5 שנים, אך כדאי לבדוק את זה מול המכללה.

2. החומר לבחינה הפסיכומטרית לא מתאים למבחן מימד, הוא קשה יותר. אם את לומדת מהקורס בוואלה סקול ומתרגלת מספרי הפסיכומטרי שיש לך של היי קיו זה יכול לעבוד, רק זכרי שרוב השאלות בספרים הן ברמה מעבר למה שאת צריכה אז אל תבזבזי זמן על שאלות שקשה לך לפתור.

3.ממבחן מימד הוא מבחן מיון למכינות קדם אקדמיות. יש מכינות של אוניברסיטאות שדורשות פסיכומטרי ולא מימד.

4. אם אני לא טועה אין זמן מינימום בין בחינת מימד אחת לשניה.

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.