פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עוד חודש המבחן ואני מתחרפנת!!!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עדולי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט עדולי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עוד חודש המבחן ואני מתחרפנת!!!
    פורסם: 18/ינואר/2007 ב- 20:12

למרות שאני בקורס ו"יש את ההכוונה" אני בכלל לא מרגישה מוכנה! עוד חודש ממחר המבחן! אני בלחץ!Pinch הלכתי לאיבוד בין הספרים! אפילו התפטרתי מהעבודה כדי לתת 100% מעצמי לפסיכומטרי! עצות... פליז!!

ואגב, הקורס הוא חרטה! גם אני הייתי משוכנעת שהוא יעשה את ההבדל... זה שטויות!!! למדריך לא באמת אכפת או לפחות לא לכל המדריכים אכפת... בשיעור עצמו הוא נחמד, מעבר לזה... חבל על הזמן!!! יש שיטות שלמדתי בקורס שרק מסבכות את הדרך לתשובה.

השיטות שאיתם באתי "מהבית" מביאות אותי לתשובה (הנכונה כמובן) בזמן הרבה יותר קצר.. וזה בעצם מה שחירפן אותי!

אני מבולבלת... עזרו לי!Embarrassed
לתחילת העמוד
עופרי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 36
  ציטוט עופרי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2007 ב- 20:54
we love you, עדולי....

אני לא מבינה עדיין ממה את מתחרפנת? ממה את מבולבלת? מזה שהפתרונות שלך יותר קצרים מאלה שהקורס מלמד? סבבה לך..... לא???
גם זה יעבור....
לתחילת העמוד
geryto הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 4
  ציטוט geryto ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/ינואר/2007 ב- 12:38

אז מה הבעיה שלך? את רוצה סיוע נפשי? פני למוקד ער''ן. :)

אני מחפש אנשים ללמוד איתם ביחד, בשעות הערב, זה עוזר מאוד לזכור דברים כשלומדים ביחד. גם כשלוקחים קורס, ממליצים על לעשות שיעורי בית ביחד עם שותף. הכל פסיכולוגיה.

לא משנה כמה תתכונני לבחינה, אם ביום הבחינה תבואי לחוצה, לא יעזור לך שום דבר. תעבדי על זה כרגע, על הרוגע, ועל השלווה.
גרי
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.