פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ציון

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: אבני חפץ
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 17
  ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ציון
    פורסם: 15/דצמבר/2014 ב- 17:12
שלום, אני ניגשת לפסיכו עוד פחות משבוע,ואני קצת לחוצה כי אני לא מצליחה לשפר ציון.

למדתי את כל החומר מתוך הספרים שלכם(הערכה), ובחלוקת עבודה כתבתם שרק בשבוע האחרון לעשות סימולציות? זה מספיק?

סימולציה 1: עשיתי עם עצירה של הסטופר מידי פעם, ואת התשובות הקפתי על הבחינה עצמה ולא בדף התשובות-ציון 650

סימולציה 2:היה הרבה לחץ של זמן כי לא עצרתי תסטופר,וגם את רוב התשובות הקפתי בדף התשובות- ציון 600

סימולציה 3: לא חל שיפור בכלל-ציון בערך 600

אשמח לעצה טובה תודה רבה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/דצמבר/2014 ב- 21:58
היי שירקו,
ראשית חשוב להבין איזה סימולציות עשית?
שנית, לא כתבנו שעושים סימולציות רק בשבוע הראשון, סימולציות עושים בשבועות האחרונים לפני הבחינה, לאחר סיום הלימוד של החומר. אני מניח שאת ניגשת ביום ראשון - עשי כמה שיותר סימולציות עד הבחינה (כל יום חוץ משבת).
שלישית, אני לא יכול לייעץ לך רק על פי ציון. אם את רוצה ייעוץ מקצועי, תני לי כמה שיותר פרטים - בכמה שאלות טעית בכל תחום? מה סוגי השאלות שטעית בהן? למה טעית? וכדומה. ככל שתפרטי יותר כך אוכל לעזור יותר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/דצמבר/2014 ב- 22:03
אלעד שלום,
התחלתי לעשות סימולציות מהמתכונת הישנה לקראת פבואר(לא מוקדם?) ובכדי לייעל את התרגול שבעקבות רציתי לדעת האם יש תוכנה המציגה תדפיס של הטעויות שלי בסימולציות של הארצי לפי סוג(אנלוגיות,אלגברה,מעגלים...)?כמובן בהכנסת מספרי השאלות
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/דצמבר/2014 ב- 22:08
האמת שיש לנו תכנה כזו (שעושה הרבה הרבה מעבר לזה) אבל היא סגורה כרגע לתלמידים של מכון מסוים. אנחנו עובדים על שדרוג שלה שתתאים לתלמידים פרטיים שלומדים לבד אבל זה לוקח קצת זמן. מעבר לזה אין תוכנות כאלה, רק לתלמידי מכונים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/דצמבר/2014 ב- 22:32
אלעד שלום,
ראיתי שאתה ממליץ על לסיים את התרגול בנושא מסוים באותו היום או במספר מועט של ימים ולא לפרוש את התרגול לכמה שבועות חוץ מבהשלמת משפטים ואנגלית שלא טקסטים.
עכשיו הבעיה היא שיש לי טקסטים באנגלית ובעברית וגרפים/תרשימים בכמות גדולה מאוד, בערך 60 בכל אחד מהנושאים לעיל, האם עדיין מומלץ לעשות את כל התרגול בימים בודדים או שלעשות את כל זה בימים בודדים גם יפגע בתרגול הרציף ואף יפגע אולי בתהליך הלמידה ? בנוסף, כמה זמן לתת לכל אחד? האם בהתחלה לאחר לימוד הנושא להקציב זמן לכל טקסט ותרשים או שרק לאחר תרגול של כמה? האם לתרגל בזמן רק מהמרכז הארצי או גם לתרגל בזמן למשל טקסט מספר תרגול?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/דצמבר/2014 ב- 22:37
הכוונה שלי היתה לנושאים ספציפיים. ברור שהנושאים באנגלית ונושא התרשימים הוא לא כזה, ואת התרגול הזה אפשר לחלק לזמן רב יותר, אבל בתרגול הראשון אחרי הלימוד לעשות כמות תרגילים יפה שתעזור להבין את הנושא.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/דצמבר/2014 ב- 23:15
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

היי שירקו,
ראשית חשוב להבין איזה סימולציות עשית?
שנית, לא כתבנו שעושים סימולציות רק בשבוע הראשון, סימולציות עושים בשבועות האחרונים לפני הבחינה, לאחר סיום הלימוד של החומר. אני מניח שאת ניגשת ביום ראשון - עשי כמה שיותר סימולציות עד הבחינה (כל יום חוץ משבת).
שלישית, אני לא יכול לייעץ לך רק על פי ציון. אם את רוצה ייעוץ מקצועי, תני לי כמה שיותר פרטים - בכמה שאלות טעית בכל תחום? מה סוגי השאלות שטעית בהן? למה טעית? וכדומה. ככל שתפרטי יותר כך אוכל לעזור יותר.
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/דצמבר/2014 ב- 23:33
קודם כל תודה רבה!
אני חושבת שהבעיה העיקרית היא הזמן.
כמותי: בין 2-6 טעויות. הן נופלות הרבה פעמים בסוף פרק בגלל ניחושים וחוסר זמן(בעיקר בשאלות עם הרבה מלל שמלחיצות ומבלבלות)בעיקרון אני לא אמורה לטעות בפרק הזה כי יש ידע!

מילולי: בין3-9 טעויות(אחרי שאני עוברת עליהן אני מבינה טוב מאוד,ןחוזר חלילה)הן נופלות בעיקר ב"הבנה והסקה"

אנגלי: בין 6-11 טעויות. (תירגלתי ממש הרבה,וקצת הרחבתי את אוצר המילים), ניראה כי הטעויות ברובן נופלות על הבנת הנקרא כי לא נשאר לי יותר מ10 דקות(בערך),ניסוח מחדש בסדר יחסית לשאר.               ושוב תודה
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/דצמבר/2014 ב- 23:35
נ.ב: ברור שכל הסימולציות הן של המרכז הארצי(ומתוך האתר שלכם)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/דצמבר/2014 ב- 23:36
שירקו,
במבחן הבא תפתרי את פרקי הכמותי והמילולי בלי זמן לכל הפרק אלא תמדדי זמן לכל שאלה בנפרד (ממש להפעיל את הסטופר ולעצור אותו בכל שאלה).

את פרקי האנגלית תעשי כן בזמן כללי אבל מהסוף להתחלה.

מחכה לעדכון :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2014 ב- 16:08
שלום אלעד, הנה העדכון...
כמותי: 1,2 טעויות- בעיקר בגרפים כי בהם מיהרתי כי עשיתי אותם אחרונים
מילולי:4,6 טעויות- די הרבה בהבנה והסקה,אחת באנלוגיות,וגם בה"ה.
אנגלי:7,10 טעויות- בפרק אחד הרוב בהבנת הנקרא ובשני להיפך.

הציון הסופי הוא:672 הלוואי שיהיה כך ביום ראשון.
תודה מחכה להוראות הפעלה.   ד"א עוד לא עשיתי סימולציה עם 8 פרקים!?
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2014 ב- 21:19
עוד דבר : גם באנגלית אני מצליחה לפתור חלק מהשאלות שטעיתי בהן, ובגלל שאני ממהרת אני לא מקדישה מספיק זמן לזיהוי מילים שאני מכירה את השורש שלהן..

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2014 ב- 22:26
איך היו הזמנים של הפרקים הכמותיים והמילוליים?
לפי זה נראה אם אפשר לנהל את הזמן שלך קצת אחרת כדי שלא תהיי בלחץ בבחינה.
ולמה את מחכה? עשי סימולציות של 8 פרקים...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2014 ב- 22:43
מסתומרת איך היו? 20 דקות במצתבר-עשיתי כמו שאמרת שאלה אחרי שאלה וזה הרגיש יותר טוב ניראלי, זה לא שנשאר לי זמן מיותר מיהרתי כמו תמיד.
לתחילת העמוד
שירקו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט שירקו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2014 ב- 22:46
אני אעשה בע"ה מחר ומחרתיים סימולציות של שמונה.
עוד שאלה: מה ממולץ לעשות ערב לפני הבחינה? כלום?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/דצמבר/2014 ב- 23:07
לא רק בערב, אלא בכלל כל היום - לא ללמוד. לנוח, לתת לראש ולגוף מנוחה.
מה שלא למדת ב-3 חודשים לא תצליחי לסגור ביום :)

אפשר כן לעבור על מילים בקטנה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.