פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לו"ז לימוד

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עדיאל1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: מעלה אדומים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט עדיאל1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לו"ז לימוד
    פורסם: 15/פברואר/2011 ב- 13:58
אלעד/ טל היקרים, תודה רבה על העזרה והמאמצים שלכם. יש לי 2 שאלות:
1) שמתי לב שהתכנית לימוד שבחוברת הלבנה הקטנה שונה בקצת מזאת שבתחילת ספר פסיכו כיס... מה לעשות? עד עכשיו עקבתי אחרי הספרון הלבן (ההבדל הוא בחשיבה הכמותית)...
2) בתכנית לימוד (החוברת הלבנה) בשבוע 3 בנושאים של מילים וביטויים בחשיבה מילולית וגם בהשלמת משפטים באנגלית לא מצויין כמה יחידות ללמוד בכל שבוע.... אני שואלת כי אני מבינה שאתם חילקתם את זה בצורה שווה לכל שבוע וכיוון שאני לא יודעת מה עומד לפניי בשבועות הבאים הייתי רוצה לחלק בצורה חכמה. אז מה הייתם מציעים? איך אתם מציעים לפתור את 2 הפרקים הארוכים האלה?

תודה מראש, עדיאל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2011 ב- 19:07
הלוז ללימוד הוא קו מתווה אך ניתן לשנות אותו מעט בהתאם לצרכים של כל אחד (אם מישהו חזק בגיאומטריה למשל הוא יכול ״לרוץ״ על זה מהר יותר).
כדאי להיצמד ללוז שמתאים לך יותר, לא משנה איזה מכיוון שההבדלים ביניהם זניחים.

לגבי יחידות לימוד במילולי באופן כללי. יש כל מיני גישות, אני מעדיף לעשות את רוב התרגול כשלומדים ולהשאיר מעט לחזרה בסוף. יש כאלה שממליצים לחלק את התרגול באופן שווה בין השבועות.
אין שיטה ״נכונה״ יותר, זה תלוי בהמון גורמים, ומה שחשוב בסוף זה פשוט לעשות מה שנח לך יותר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.