פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

דוחה פסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ohadush הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 74
  ציטוט ohadush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: דוחה פסיכומטרי
    פורסם: 09/ספטמבר/2010 ב- 12:45
תקשיבו אני מתכוון לדחות את הפסיכומטרי לדצמבר ורציתי לשאול איך בחודשיים שיש לי עכשיו אני יכול להגיע לרמה מפחידה באנגלית ?
לחרוש מילונים?
לקחת ספרים ? מה לעשות ?

ואם אני דוחה לדצמבר האם אני יוכל לגשת גם לאפריל ?
לתחילת העמוד
morke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 34
  ציטוט morke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ספטמבר/2010 ב- 13:31
הטקטיקה אמורה להיות מורכבת משניים:1. הרחבת אוצר המילים. 2. שיפור מהירות הקריאה.
מה שעובד הכי טוב עבורי, הוא ללמוד מילים, ואז להיתקל בהן בטקסט ממשי (כך אני מרגישה שיש פירות לעבודתי). אי לכך, אמליץ לך לתפוס מילון של אחד המכונים, אולי אפילו של יותר מאחד (אני מוכנה להעביר אליך מילון של גבע, אולי גם פסיכו מוכרים) - ולשנן את יחידות הלימוד בו (כרטיסיות עובדות הכי טוב עבורי). אחרי כן, קח לך ספר (גם כאן אני יכולה לעזור - אני מנסה להיפטר מספר של גרישם באנגלית כבר כמה זמן), ותתחיל לקרוא. אני מאמינה שזה יעשה את העבודה.
זו עצתי למקרה שאין בעיה עמוקה יותר, כלומר, כזו של אי-הבנת תחביר וכו'.
בהצלחה.
לתחילת העמוד
ohadush הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 74
  ציטוט ohadush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ספטמבר/2010 ב- 16:00
כן אני מתחיל לעבוד על זה יש לי מילון של לחמן , של מה המילונים שלך ומאיפה את ?
אני חייב פשוט להשתפר בזה חזק . גם הבעיה שצריך  טכניקה ללמידת המילים...
לתחילת העמוד
אוהד הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 139
  ציטוט אוהד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ספטמבר/2010 ב- 23:51
בקשר לספר של גרישם..
בפסיכומטרי יש התמקדות באנגלית מדעית
ספר מדע פופולארי או משהו כזה יעשה את העבודה יותר טוב...
לדעתי לפחות...
חחח
לתחילת העמוד
יעל מ6 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 25
  ציטוט יעל מ6 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ספטמבר/2010 ב- 16:34
לסמארט יש ספר טוב של משחקי מילים שמכניס את זה לראש..
אני חושבת שזה די חדש אז תמצא מישהו שסיים לא מזמן בסמארט [או שאולי תבקש מהם לקנות..]
לתחילת העמוד
morke הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 34
  ציטוט morke ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/ספטמבר/2010 ב- 17:31
אני נמצאת באיזור ירושלים, לעיתים גם בחיפה.
המילון של לחמן קצת מינימליסטי, לדעתי - בייחוד למי שזה לא בא לו בקלות, מומלץ להציץ במילונים של מכונים אחרים. אולי אפילו לפסיכו יש.
לגבי ההערה לגבי ספר מדע פופולארי - אני לא מסכימה, כי מטרת קריאת הספר היא לשפר את מהירות הקריה קודם כל, וכמה מבאס יהיה לעשות זאת עם ספרים שלא מעניינים אותך! לגבי נושאי הטקסטים באנגלית בפסיכו - לעיתים רחוקות הם עוסקים במדע, עד כמה שראיתי (להבדיל מבחלק המילולי, שם הם עוסקים במדע ופילוסופיה, ולעיתים צצים להם גם טקסטים בנושאים אחרים). לרוב הם עוסקים בסקרים שנערכו, באומנים, בבניינים מיוחדים, ולעיתים גם בניסויים (שהם לא בהכרח מדעיים, אלא סוציולוגיים וכו'). למידה ממילון תגשר על הפערים בתחום הזה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.