פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

עזרה בבקשה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
moi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 33
  ציטוט moi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: עזרה בבקשה
    פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 15:15
קיבלתי בפסיכו באוקטובר 564. קפיצה של רק 20 נק' ממבחן הפתיחה בקורס, למרות ההשקעה (הסבירה). אני בתיכון. ר-ו-צ-ה להתקבל לעתודה מאוד. אני צריכה רק 600. אין לי הרבה זמן להשקיע בחרישה לאור הלימודים בתיכון. השאלה היא: אם אני אעבוד לבד, בזמן המועט שיש לי, על הנושאים שחלשים אצלי, יש סיכוי שאני אוציא 600 בפברואר? או שאני אקח קורס באחד המכונים היותר מוצלחים ואחפש זמן בנרות? או שאני צריכה להשלים עם העובדה שצריך להיות בתוך העסק הזה לפחות שנה כדי להיות מומחית ושאם כך זה יהיה אחרי הצבא? אפשר לציין שבסימולציה האחרונה של לחמן קיבלתי 603-זה היה הכי הרבה ולפניה 580. ראיתי שאנשים כתבו פה שזה לא היה היום שלהם בבחינה. גם אני הרגשתי ככה וההרגשה הזאת התחזקה אחרי הפרק הראשון בבחינה. באחד הפרקים המילוליים התחילת טיילת לשירותים שזה בכלל היה זוועה והדודות פתחו וואחד שולחן... בקיצור, יצאתי ממועד אוקטובר בתחושה של החמצה ושיכולתי יותר. אני יודעת שאין טעם לקחת קורס אם לא משקיעים בו את הכל, אז מה ללמוד לבד לפברואר או אפריל ומה שיהיה יהיה? 
אין ספק שמשתלם לי ללמוד בעתודה. זה מוריד את הרף בצורה משמעותית והמרחק עד לציון הרצוי לא אסטרונומי.
עצות? ישועות? יתקבלו בברכה. 
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/דצמבר/2008 ב- 19:02
אם היעד הוא 600, אני לא חושב שאת צריכה קורס.
מהניסיון שלי עם קורסי תיכון (והוא רחב מאוד...), הקורסים האלה לא מתקרבים למיצוי הפוטנציאל של התלמידים.

מה שאת צריכה זה בעיקר משמעת עצמית.
לא חייבים קורס בשביל מסגרת, אפשר "לקנות" מסגרת הרבה יותר בזול.
אני מאמין שאם תתני לאח שלך 1,000 שקל, והתפקיד שלו יהיה לדאוג שתשבי 3 פעמים בשבוע x שעות כל פעם - הוא ישמח.

את צריכה להכין תכנית עבודה מסודרת, ולקבוע ימים ושעות קבועים.
אם לא עושים משהו מסודר, זה מתמסמס, ואסור שזה יקרה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.