פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ברגע שהשעון מתחיל לרוץ אני מתקשה..

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
מוח מנוון הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 19
  ציטוט מוח מנוון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ברגע שהשעון מתחיל לרוץ אני מתקשה..
    פורסם: 21/פברואר/2015 ב- 00:28
סיימתי ללמוד את החלק הכמותי ואני פותר את הרוב המולט של התרגילים, אבל מתקשה במבחן עצמו.
תרגלתי 4 פרקים של כמותי בנתיים , כשבכולם אני עומד בין 10-12 שאלות נכונות , ל 3-4 שאלות אני לא מגיע ,והיתר טעות שטוטית/דילוג.
אחרי שאני עוצר את השעון וניגש לשאלות, פתאום אני מצליח לפתור אותם ממש מהר , גם את השאלות שעליהם דלגתי כי לא הצלחתי להבין אותם באותו הרגע.
אני שם לב שהטעויות קורות לי בעיקר בבעיות בכללי , שתחת ״לחץ״ אני קצת מתקשה להבין את השאלה , ובשאלות בגיאומטריה שיותר מתעסקות בתכונות של הצורות ודורשות סירטוט עצמי.
אני מנסה לעבוד על הנושאים הספציפיים האלה , אבל כשמדובר על תירגול בלי זמן , אני פותר את הרוב נכון...

איך מתמודדים עם הבעיה הזאת? חשבתי להתחיל לתרגל רק על זמן , גם שסתם מדובר בחזרה.
אשמח ליעוץ, תודה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/פברואר/2015 ב- 23:28
להפך - מה שאתה צריך לעשות זה לפתור ולתרגל בלי זמן בכלל. הזמן מלחיץ אותך וגורם לך לטעויות. תתרגל בלי זמן עד שתשלוט בחומר טוב יותר, תלמד לזהות את סוגי השאלות בקלות ו"לדעת" בדיוק מה צריך לעשות בכל שאלה. לאחר מכן כשתתחיל לתרגל בזמנים לא תהיה לך בעיה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מוח מנוון הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 19
  ציטוט מוח מנוון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/פברואר/2015 ב- 15:24
תודה על העזרה.
שמתי לב שאני עושה חישובים דיי לאט, דבר שלוקח לי המון זמן .
יש איזה שהוא כלי יעודי שיכל לשפר את המצב ? אתר או אפליקציה אם מישהו מכיר?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.