פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לימודי הוראה בהתמחות של ביולוגיה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
galireg הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט galireg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לימודי הוראה בהתמחות של ביולוגיה
    פורסם: 15/אפריל/2016 ב- 20:33
אני ממש מתלבטת מה ללמוד, כשכרגע מה שנראה לי הכי מעניין זה ללמוד הוראה או עבודה סוציאלית, כשבכל מקרה אני ארצה לעבוד עם ילדים. לגבי עבודה סוציאלית- לא בטוחה שתתאים לי העבודה עצמה כי היא מאוד דורשת מבחינה רגשית ולכן חשבתי שהוראה זה יכול להיות מעניין ומאתגר לא פחות.
השאלה היא מבחינת לימודי הוראה- אנחנו גרים בצפון וביררתי לגבי מכללה שמציעה תואר ראשון בביולוגיה והגעתי למכללת אורנים, כשמבחינת מיקום אוכל להישאר בבית כשלגבי שאר המכללות אצטרך לעבור למעונות במרכז שזה משהו שהייתי מעדיפה להימנע ממנו.
השאלה היא לגבי הלימודים- ביולוגיה זה אמנם המקצוע שאני הכי הייתי טובה בו בתיכון והיה לי הכי מעניין אבל השאלה היא אם אלמד את ההתמחות הזאת- האם זה לא מגביל מידי? הרי זה רלוונטי לגילאים קצת יותר גדולים ממה שחשבתי ושאולי אם לא יהיה מקום פנוי בבבתי ספר בצפון ודרישה למורים במקצוע הזה- זה אומר מבחינתי שיהיה קשה למצוא עבודה או שאני טועה?
האם בתחום ההוראה לא כדאי ללכת על התמחות כללית יותר שיש לה ביקוש גדול יותר? אם כן- לאיזה מקצועות יש ביקוש היום?
ובכללי- מהם תנאי הקבלה של לימודי הוראה? לעבודה סוציאלית ביררתי ויש לי אפשרות כנראה להתקבל אבל לגבי חינוך אני לא ממש מוצאת את תנאי הקבלה. תוכלו לכוון אותי?

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 16/אפריל/2016 ב- 02:23
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 02:25
תנאי הקבלה שונים בכל תחום ובכל מוסד, בררי בכל מקום את תנאי הקבלה שמתאימים למה שאת רוצה ללמוד.
אנחנו נמנעים מלהמליץ מה ללמוד מכיוון שאנחנו לא מכירים אותך, זה יהיה לא אחראי מצידנו.
ההמלצה שלי היא ללכת לאבחון במקום שזה המקצוע שלו - הם יגידו לך מה יותר מתאים לך ויסבירו לך על אפשרויות התעסוקה בכל תחום.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.