פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איזה אוניברסיטה?

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
tsviya הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט tsviya ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מאי/2009 ב- 10:15
פורסם במקור ע"י פסיכו

נכון, גם בבן גוריון יש תלמידים תחרותיים... ומצד שני גם בטכניון יש נשמות טובות.
אני לא חושב שיש הבדל מהותי בין בן גוריון לטכניון בכל הקשור להנדסות.

אם התייחסתם אל התגובה שלי אז אין לי בכלל התלבטות לגבי בן גוריון מבחינתי זו בכלל לא אופציה.
השאלה היא בר אילן או הטכניון?
עד כמה משמעותי ההבדל בתואר?
האם לי כאדם שיהיה לו מאוד קשה במעונות כדאי ללמוד שם על אף הקושי?  (שלא לדבר על זה שאז הלימודים יוצאים הרבה הרבה יותר יקרים: גם מעונות, גם כלכלה, גם נסיעות פעם בשבוע שיצאו כמו הנסיעות של שבוע שלם לבר אילן)
רק אור וטוב ושמחה תמיד!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מאי/2009 ב- 10:34
אני חושב שהשאלה העקרית היא עניין המעונות.
אם זה משהו שיעיק על כל התואר, אז לא הייתי עושה זאת.
יש אנשים שדווקא מחפים להתרחק בזמן התואר - יש גם ייתרונות בחיי מעונות, אבל זה כבר העדפה אישית.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/מאי/2009 ב- 14:14
בס"ד
אני מהצפון ויש לי נתוני קבלה לטכניון להנדסת חשמל אבל אני בא לבר אילן כי אני הייתי בהלם אחרי היום הפתוח ואני אעדיף להיות במעונות במרכז מאשר לבוא למקום מגעיל כזה (אדם לאדם זאב ע"פ התרשמות שלי) מקום מלא שחץ וגאווה (הייתם צריכים לשמוע את ראש הפקלוטה הוא רק דיבר על כסף).
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.