פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חשבונאות-בר אילן או ת"א?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 123
  ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חשבונאות-בר אילן או ת"א?
    פורסם: 07/ינואר/2009 ב- 16:25
משום מה הבנתי שבת"א יותר נחשב, מבחינת רמת אונ', התייחסות של החברה, רמת סטודנטים ומרצים. ה+ בבר אילן זה הנגישות (קרוב לי יותר לבית) ו"אוניברסיטה ידידודית".
יש אמת בדבר?

פשוט לבר אילן עם שילוב הבגרויות (כנראה שמים שם על זה דגש יותר) הפסיכו שאני צריך נמוך בהרבה ממה שאצטרך בת"א (690 מול 630), ואז כנראה לא אצטרך לשפר (נדע עוד שבועיים).
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2009 ב- 12:12
אם היית שואל על כלכלה הייתי אומר שאל תחשוב פעמיים , תעשה הכל להגיע לת"א כי היא מקום ראשון באירופה בתחום הזה!
אבל מדובר בחשבונאות שהוא קורס מעט יותר טכני ולכן ההבדלים מצטמצמים והמשמעות לאיכות המרצים גם הופכת להיות זניחה יותר, חשוב יותר היחס שלהם לתלמידים.

שורה תחתונה - אם נח לך ללמוד בבר-אילן לך על זה, אם בכל זאת חשוב לך להגיע לת"א מסיבות של יוקרה ואולי המשך לתואר שני בתחומים קרובים אז תקדיש את אפריל לשיפורים.

בהצלחה! 
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
rom1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 123
  ציטוט rom1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2009 ב- 19:50
תואר שני בתחומים קרובים- למה זה יהווה בעיה אם אלמד בבר אילן?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2009 ב- 21:22

בעיה זה בטח לא יהווה...

פשוט באוניברסיטה יש עניין של המשכיות והם תמיד מעדיפים את הבוגרים שלהם על פני בוגרים של אוניברסיטאות אחרות.
אם ברור לך שאתה ממשיך לתואר שני אז כדאי לך לחשוב על מסלול נוח.
בנוסף אם תרצה ללמוד בעתיד בחו"ל אז אוניברסיטת ת"א נהנת משם טוב יותר.

ככלל לא הייתי נותן לזה להיות שיקול מכריע אם כי בהחלט שיקול.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.