פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התלבטות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
tomtwi הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 124
  ציטוט tomtwi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התלבטות
    פורסם: 18/ינואר/2009 ב- 22:14
בס"ד

נחמד לחזור לאתר אחרי הרבה זמן שלא הייתי כאן... Smile

אז ככה, אני מקווה להתקבל ללימודי רפואה. כרגע אני במקצה שיפורי ציונים (לא של פסיכומטרי, הודות לאתר), והחלטתי שגם אם לא אתקבל לשנה הבאה אני בע"ה אתחיל ללמוד משהו אחר בכל מקרה. השאלה היא מה. יש לי נטייה לתחום המחקרי ברפואה (מדעי הרפואה, ביולוגיה, שילוב כלשהו וכו'), השאלה היא האם יש במקצועות האלו עבודה (לפני פוסט-דוקטורט או משהו כזה), ואם כן אז מה ההבדל ביניהם?

אשמח אם פסיכו או מישהו יוכל לעזור לי

תודה.
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2009 ב- 23:40
על פי רוב במקצועות כאלו את צריכה לפחות תואר שני ע"מ להתקדם
ברור שיש עבודה גם עם תואר ראשון, אבל יכולת ההתקדמות שלך לתפקידי מפתח תיהיה כמעט אפסית. די נהוג במקצועות כאלו לעשות מאסטר ובדר"כ אם הציוני תואר ראשון שלך גבוהים מספיק מקבלים מלגות לימודים ומחיה מהאוניברסיטה, וככה גם רוכשים ניסיון מחקרי בתחום
לגבי ההבדל בין ביולוגיה למדעי הרפואה, שמדעי הרפואה מתמקד יותר בתחום הרפואי ובגוף האדם, לא תלמדי שם על חיות ואבולוציה כמו בביולוגיה אלא רוב הקורסים הם דומים ולפעמים אפילו חופפים לקורסים של הרפואנים
רק תקחי בחשבון שאם את מתחילה ללמוד משהו אחר בנתיים עם רצון לעבור, שתצטרכי לשמור על ממוצע אקדמאי גבוה, כי יש אוניברסטאות שברגע שיש לך רקע אקדמאי כלשהו הוא מיד בא בחשבון ולפעמים יכול להרוס
לתחילת העמוד
tomtwi הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 124
  ציטוט tomtwi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ינואר/2009 ב- 18:32
תודה רבה

(ד"א, אני בן)
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 17:02
מה הטעם ללמוד משהו אם אתה ממוקד רפואה?
הכי חשוב בקבלה לתואר זה סבלנות, סבלנות ועוד סבלנות!
אל תשכח שבעוד 20 שנה לא תזכור את המאמץ שהשקעת בלהתקבל לרפואה, כן תזכור שאתה קם כל בוקר בדיוק לעבודה בה רצית לעסוק :-)

לימודי רפואה הם לימודים ארוכים וקשים, אם יש לך שנה חופש תהנה ממנה, תחסוך כסף ותנצל את הזמן הפנוי ללימודים ומקצה שיפורים.

בהצלחה !!!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 00:52
אני לא ממש מסכימה, ברור שצריך סבלנות אבל בנתיים אם זה לוקח יותר משנה שנתיים של שיפורים (אני מכירה כאלו שסיימו 2 תארים עד שהתקבלו) צריך לעשות משהו להתפתחות האישית שלך, להיות שקוע בשיפורים זה די מנוון ומדכא (אני בשנה של שיפורים וזאת שנה מאוד קשה לי) ואם יש אופציה לעשות זאת תוך כדי למידה של דברים חדשים שכן תורמים ויעזרו לך בהמשך אני לא רואה סיבה למה לא לעשות זאת, לימודי ביולוגיה\מדעי הרפואה יכולים להקנות המון פטורים בלימודי הרפואה עצמם (שיאפשרו קצת מרווח נשימה או מרווח לעבודה(: )

אבל שוב, לקחת בחשבון לשמור על ממוצע ציונים גבוה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 01:53

אני חושב שצריך לקחת דברים בפרופורציה.

בשלב בו אתם נמצאים נראה לכם שכל חצי שנה או שנה שלא מתחילים ללמוד זה בזבוז מטורף.

דרך אגב, אני התחלתי ללמוד בגיל 26, כשחלק מהבנות בשכבה שלי היו כבר עם תואר שני!
ועד אז עשיתי דברים אחרים.

אם מישהו רוצה להיות רופא, וזה החלום שלו, מה זו עוד שנה של שיפורים, לעומת 40 שנה אחר כך לעבוד במה שאתה אוהב?

אם בינתיים הולכים ללמוד משהו אחר, לפעמים כבר נשאבים ולא חוזרים ללמוד את מה שרציתם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.