פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איפה ללמוד משפטים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
JellyDoNot הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט JellyDoNot ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איפה ללמוד משפטים
    פורסם: 11/אוגוסט/2009 ב- 19:07
היי לכולם,

אני נורא רוצה להתחיל השנה ללמוד משפטים ומתלבטת בין הקריה האקדמית אונו לבין המכללה למנהל. קצת נוטה לכיוון אונו כי אני יודעת מי מרצה שם, אבל מאוד רוצה לשמוע את דעתכם, מי שלומד שם ומי שפשוט מכיר שיוכל לעזור לי בהחלטה.

תודה מראש,

שרון
לתחילת העמוד
ICsnDoScienceMe הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 5
  ציטוט ICsnDoScienceMe ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2009 ב- 16:35
אהלן שרון...

ביקרת פעם בקמפוס של אונו? מציע לך ללכת, ברגע שתראי איך הוא נראה את לא תתבלבלי ותבחרי בו :)
סתם, האמת היא אבל שבלי שום קשר אני ממליץ על אונו, חבל על הזמן, אין מה לדבר בכלל, האיכות הכי גבוהה, היחס האישי הכי טוב ששמעתי עליו בחיים שלי.

ממליץ בחום!!!!
בהצלחה
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2009 ב- 18:36
היי
אני חושב שכדאי לך לבדוק האם יש בכלל מקום
לגבי המכללה למנהל-המקום יחסית מבוקש, אז אני לא בטוח שבכלל נשאר מקום
לגבי אונו-אין לי מושג ואני לא מכיר את המקום
כפי שאמרו לפניי-עדיף לקפוץ לביקור בכל מקום שאת מתעניינת בו, ובכל מקרה-חשוב כמובן לבדוק האם את עומדת בתנאי הקבלה

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
tata הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 1
  ציטוט tata ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוגוסט/2009 ב- 13:05

אני לא ממליץ לך ללכת ללמוד בקרית אונו. זאת מכללה בינונית מאוד. אולי כדאי שתבדוק שוב לפני שאתה נרשם

היית שם בכלל כי אני הייתי ולא התרשמתי במיוחד מה גם ששמעתי לא מעט דברים לא טובים עליהם כמו רמת לימודים נמוכה ביחס לשאר המכללות.

אני מתכוון ללמוד במכללה למנהל שהיא הרבה יותר מוכרת ושמעתי עליה הרבה המלצות.

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ICsnDoScienceMe ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אוגוסט/2009 ב- 19:10
איזה שטויות... איזה רמה נמוכה? תראה לי מאיפה אתה מביא את הנתונים האלה.
אתה יודע בכלל על כמה כנסים יש שם? החוגים החדשים הכי מעודכנים, הקליניקות ברמה מאוד גבוהה.
אם אתה הולך למכללה למנהל כי "היא יותר מוכרת" אז שיהיה לך לבריאות, אבל אני לא מבין מה הקשר בכלל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוגוסט/2009 ב- 20:06
המכללה למנהל היא מכללה מאוד איכותית, ולא "סתם" מכללה מוכרת.
קרית אונו מצד שני, בהחלט התקדמה הרבה בשנים האחרונות.
כשמתכוונים להוציא סכום כסף כל כך גדול, וכמובן לבחור מוסד לימודים, צריך ללכת לשם ולבדוק, לדבר עם סטודנטים, ולא להסתפק בהמלצות באינטרנט.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט ICsnDoScienceMe ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2009 ב- 12:32
לגמרי, אני חושב שזה אחד הדברים הכי חשובים לעשות. וזה נכון שאונו התפתחה בטירוף בשנים האחרונות, גם ברמת הראיונות למשרדי להתמחות אפשר כבר לראות את זה, שזה הכי קריטי.

ביקרת בקמפוסים האלה?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.