פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מה עדיף ללמוד

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
moravia_moti הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: צור יגאל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 15
  ציטוט moravia_moti ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מה עדיף ללמוד
    פורסם: 13/פברואר/2010 ב- 20:08
אני מתמיין לעתודה ויש שתי תוכניות ברקים שזה שתי תארים הנדסת תוכנה ופסגות שזה הנדסת חשמל ופיזיקה עכשיו אני רוצה לשאול מה עדיף ללמוד מבחינת היוקרה(מה יותר היי טקי) גם מבחינת מה עושים אחרי זה באזרחות וגם מבחינת מה אני יוכל לעשות בצבא (הייתי ביום עיון של ברקים אז התחלתי קצת להבין מה זה אבל הנדסת חשמל אין לי מושג מה זה) וגם אם אני בוחר הנדסת חשמל אז איפה עדיף ללמוד אוניברסיטת תל אביב או הטכניון. מישו יכול קצת לעזור לי כי אין לי ממש מושג...

נערך ע"י moravia_moti - 13/פברואר/2010 ב- 20:20
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/פברואר/2010 ב- 22:51
מבחינת יוקרה ובטח מבחינת איכות השירות בצבא (הפרוייקטים שתקבל) עדיף הנדסת חשמל ופיסיקה.
מבחינת המוסדות, הטכניון יוקרתי יותר מאוניברסיטת ת"א בכל הנוגע להנדסות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
israel l הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 70
  ציטוט israel l ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2010 ב- 00:39
תואר כפול בהנדסת תוכנה ותואר כפול בהנדסת חשמל ופיזיקה הם שניהם מסלולים של פסגות, ברקים זה מסלול של תואר ראשון ושני בהנדסת מכונות. ומבחינת מה יותר הייטקי,אני חושב שברקים(הכינוי של ברקים הוא "היהלום של עתודת ההייטק").
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט moravia_moti ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2010 ב- 12:10
אופס התבלבלתי...
israel l - התבלבלתי אבל זה מה שהתכוונתי
וטל טסונה כמו שאתה מבין התבלבלתי התכוונתי להשוואה בין הנדסת מכונות (ברקים...) והנדסת חשמל ופיזיקה (פסגות... לא משנה לי ממש ההנדסת תוכנה) אז שוב מה יותר (מבחינת צבא והיי טק)? וגם מה זה הנדסת חשמל לבנות מעגלים וכאלה?
תודה!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2010 ב- 12:33

כמו שאמרתי, הנדסת חשמל ופיסיקה...

לגבי הנדסת חשמל, בניית מעגלים זה תחום התמחות אחד, סביר להניח שאם תשלב פיסיקה עם הנדסת חשמל ינתבו אותך להתמחות במוליכים למחצה, אופטיקה ועיבוד אותות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט moravia_moti ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2010 ב- 12:46

טוב תודה רבה!

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.