פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

Restatements - לא מבין כאן משהו =\

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
bar_an הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט bar_an ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: Restatements - לא מבין כאן משהו =\
    פורסם: 01/מרס/2011 ב- 19:12
זה ניראה כאילו בספר של פסיכו השאלות בנושא Restatements לא מנוסחות נכון. אני מניח שאני פשוט מפספס כאן משהו, אני רוצה לראות מה כאן עדיין לא הבנתי:
בפסיכו כיס רשום שאפשר מיד לפסול תשובה שהוחסר ממנה מידע או שהוסיפו לה מידע שלא קיים בשאלה... זה הגיוני.
אבל בחלק גדול מהשאלות בספר תרגול כן יש מידע נוסף בתשובה שאמורה להיות הנכונה ע"פ המפתח תשובות בסוף.
לדוגמא בunit 1:
Followed by his trusted companion, Don Quixote rode on.
התשובה הנכונה לפי המפתח תשובות:
Don Quixote rode his horse, and his companion followed him.
כשניסיתי לפתור את השאלה, מיד פסלתי את התשובה בגלל המילים "his horse", אולי הם רכבו על גמל או חמור או אופנוע... אי אפשר לדעת...

גם בשאלה 6 בunit1 פסלתי את תשובה 1 בגלל המילה deceased. דרך המשפט בשאלה אי אפשר לדעת אם ג'ימי הנדריקס חי או מת.
unit 2, שאלה 5, "The institution thinks" בתשובה 4, שאמורה להיות הנכונה. למרות זאת בשאלה הinstitution הוא פסיבי, הוא לא עושה שום פעולה.

אז איפה הטעות שלי פה?
תודה לעוזרים Smile
לתחילת העמוד
gotenxds הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 26
  ציטוט gotenxds ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/מרס/2011 ב- 21:28
למה לא עונים לו ? גם אני אשמח לדעת 
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/מרס/2011 ב- 21:42
לא ראיתי את השאלה.

ראשית, תיקון קטן למה שרשמת.
בפסיכו-כיס לא רשום שתשובות עם מידע חסר נפסלות. תשובות עם מידע חסר הן תשובות נכונות בהכרח, אך צריך לבדוק האם יש תשובה מלאה יותר שכן עלינו לבחור את התשובה המתאימה ביותר.

שאלה 5 ביחידה 1 - אתה צודק, חוסר תשומת לב שלנו לעניין הסוס...

שאלה 6 ביחידה 1 - התשובה בספר נכונה. זו טעות נפוצה - המשמעות של המילה late היא לא רק מאוחר, אלא גם "מנוח" (מת, שנפטר).

שאלה 5 ביחידה 2 - אין בעיה בתשובה. המשמעות של תשובה 4 ושל המשפט המקורי היא זהה.
מהמשפט המקורי ניתן להבין כי המוסד חושב שאתה לא מתאים לתפקיד.
אנחנו לא מפרקים את המשפט ל-נושא, נשוא, פועל וכו'. פשוט חשוב להבין את המשפט, להבין מי עושה מה, מי חושב מה, מה מתאר את מי וכו' ולראות שזה מתאים בתשובה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
bar_an הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 6
  ציטוט bar_an ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/מרס/2011 ב- 23:19
אוקיי, תודה Smile

אתה צודק, late זה גם "מנוח", בדקתי במילון. כדאי לדעת את זה... Tongue

אבל... אני עדיין לא לגמרי מסכים עם התשובה של השאלה ביחידה 2, אם אתה אומר שתשובה כזאת תהיה נכונה גם במבחן עצמו אז בסדר, אני מקבל את זה... בכל זאת "is concerned" זה מבנה שמאפיין passive באנגלית, לא יתכן שבתשובה המוסד שהיה סביל בשאלה, יתחיל פתאום לפעול.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2011 ב- 01:22
concerned זה מדואג. אני לא מבין גדול בדקדוק האנגלית, אני אשאל מחר במשרד את האוטוריטה שלנו בתחום ואחזיר לך תשובה (מבחינתי, מה שהוא אומר לגבי אנגלית - כזה ראה וקדש. הבחור מוצא טעויות באנגלית במבחנים של המרכז הארצי על ימין ועל שמאל...)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2011 ב- 13:36
החלק הראשון של המשפט (עד הפסיק) זה Dependant clause ולא יכול לעמוד בפני עצמו.

is concerned אכן פאסיב, אבל העניין הוא שהחלק הראשון של המשפט הוא ביטוי, וה- is concerned לא עומד בפני עצמו.

תשובה 4 נכונה, אך גם 1 די נכונה. מתוך השתים, 4 נכונה יותר, ובנושא זה עלינו לבחור את התשובה הנכונה יותר.
בכל מקרה, אנחנו נתקן את השאלה כדי שלא יווצר מצב כזה ששתי תשובות יכולות להיות נכונות (זה כמעט אף פעם לא קורה במבחן, למרות שכפי שכתבתי לך אנדרו שלנו מצא לא מעט בעיות כאלה גם במבחנים האמיתיים).
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.