פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הנדסת מערכות מידע וציון פסיכו :)

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18
  ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הנדסת מערכות מידע וציון פסיכו :)
    פורסם: 21/מרס/2011 ב- 00:10
היי קוראים לי ליבי
 אני מתעניינת בתואר הנדסת מערכות מידע בבין גוריון-התואר הוא יחסית תואר חדש-ולפי מה שדיברתי עם ניציגי השירות לא בעל תודעה ציבורית כל כך גבוהה-בניגוד לביקוש העצום שלו בשוק (הבנתי שזה שילוב של הנדסת תעשיה וניהול+מדמ"ח-ייושב עלי בול).
במתמטיקה עשיתי 5 יחידות, 05-100 , 06-90 ,ו07-68 (עשיתי אותו בשמינית-למדתי שבועיים לפני הבחינה בלבד,ניסיתי לשפר בחורף האחרון -אני בטוחה שיצא לי ציון יותר גרוע מזה.).
הנקודה היא שהממוצע בגרות שלי עומד על 96. ואני מחכה לפסיכו של אפריל, אני רוצה ללמוד בבין גוריון אבל לפני מה שאני רואה גם אם אני אקבל 150 בכמותי זה לא עומד בסכם הנדסה הנדרש 510.

בפסיכו הראשון שלי דצמבר לצערי  נפלתי חזק, למרות סימולציות מבטיחות של 690+ בקידום,ושל 700+ של המרכז,נפלתי חזק על 590 בבחינה (היה לי בלק אאוט נוראי, מה שמדהים עוד יותר זה שבכל הפרקים רוחבית קיבלתי את אותו הציון-ואני עוד דוברת אנגלית-זה היה מביש).
עכשיו לאפריל אני לומדת לבד,עם הרבה חומרים שלכם וערכה של גבע. מרגישה הרבה יותר הבנה והטמעה של החומר.

האם  ציון טוב בפסיכו יוכל להכניס אותי לפקולטה למרות שהסכם שלי לא יהיה כנדרש?-אני מדברת על בן גוריון.
האם האוניברסיטאות לפעמים דוחפות אנשים שהם לא באותו הסכם?
אם לא, האופציה השניה שלי תהיה ללכת ללמוד שנה א' של הנדסה באילת. משהו שאני לא ששה לגביו.

מה המלצותיך?
האם בלי שום קשר-יש לך טיפים ללמידה לבד?איך אני יכולה לדעת את הפוטצניאל האמיתי שלי לציון-כשהייתה לי נפילה כזאת חזקה בפעם הקודמת? יכול להיות ששכלית בלי לחץ אני יכולה להגיע ל700+ אבל עובדה שהלחץ משגע,האם יש לך טיפים בנושא הזה?

תודה רבה רבה!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 14:43
ככלל האוניברסיטה לא תקבל מישהו שלא עמד בסכם על סמך ציון פסיכומטרי.
יכול להיות מצב בו יורידו את הסכם בגלל דרישה נמוכה ובמקרה כזה תוכלי להתקבל...
כמובן שגם ועדת חריגים יכולה להמליץ על קבלה.

הייתי ממליץ לך בחום לשפר את המתמטיקה, לפחות את יחידה 07 - ביחד עם ציון פסיכומטרי טוב יותר אני מאמין שתוכלי להתקבל.

דרך אגב, בגרות בפיזיקה עשית?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 15:37
לא, לא עשיתי פיזיקה כי בבי"ס שלמדתי בו לא היה.
ניסיתי לשפר בחורף-לבד זה לא כל כך הלך לי.
לא פרסמו את הציונים אבל לא מאמינה שיהיה לי יותר מ60-70. זה שאלון מעצבן נורא. במיוחד שלומדים אותו לגמרי לבד.
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 16:17
הבנתי, אז הייתי מחכה לראות מה הציון בפסיכומטרי ושוקל לשפר את הציון במתמטיקה בחורף + להוסיף פיזיקה, זה משפר משמעותית את הסכם בבן גוריון.

בנוסף, יכול להיות שבגלל שזה מסלול יחסית חדש יקבלו אותך גם עם סכם קרוב לסכם המוצהר כך שבכל מקרה הייתי מגיש מועמדות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 16:24
הגשתי מועמדות בכל אופן, אבל אני ממש רוצה להתחיל ללמוד שנה הבאה.
לפי מה שהבנתי הנדסת מערכות מידע מכיל בתוכו רק קורס אחד של פיזיקה, אז שיפור בגרות זה לא משהו שכזה יעזור לי לתואר (זה לא קריטי כמו הנדסת חשמל או הנדסת מחשבים לדוגמא) -רק יעזור לסכם.
בנוסף-הבנתי שמשנה הבאה כלומר מהחורף הקרוב לא יהיה יותר בגרויות חורף. אז מדובר רק על הקיץ הקרוב.
חשבתי להרחיב הסטוריה ולשפר אולי עוד קצת אנגלית כדי להגיע לממוצע גבוה יותר.אבל שוב, הם לא מתחשבים בבגרויות קיץ לשנה הקרובה.

מה אתה חושב על הנדסה שנה א' באילת?מכיר את המסלול?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 16:47
ברור, הפיזיקה היא לא לתואר, היא לסכם...

לגבי מסלול, בדרך כלל זה לא פשוט לעבור מאילת או ספיר לבן גוריון ורק מיעוט מצטיין עושה זאת מה שעלול לגרום לך לאבד יותר משנה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 17:17
הבנתי אבל שיש שם באילת רק שנה א' של הנדסה,וצריכים לעמוד בממוצע מסויים כלומר 80 בערך,ואח"כ אין בעיה,
השאלה-בפרספקטיבה של תואר-להגיע לממוצע כזה זה אפשרי?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 17:32
80 זה הציון המינימאלי שיעביר אותך למגמה, כלומר גם אם יש 5 הקצאות אך אף אחד לא עבר את ה- 80 אף אחד לא יעבור...

בפועל, זה מאוד לא פשוט ולכן הייתי שוקל בחום לשפר ציונים וללכת יש לבן גוריון בבאר-שבע :-)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 17:36

גם אם זה יגזול לי שנה ?

כי גם אם אני אשפר בבגרויות עכשיו-זה יעזור לי למשהו?
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 17:37

לפי מה שהבנתי האוניברסיטאות לא מתיחסות בכלל לציוני קיץ אם אני רוצה ללמוד בסמסטר הקרוב. =/ דווקא חשבתי שיש לי תעודת בגרות טובה!

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 17:48
הן לא מחויבות להתייחס, פעמים רבות הן כן מתייחסות :-)
לגבי השנה, יש כאן סיכון, אם תשפרי בגרויות רוב הסיכויים שתכנסי אך בוודאות תאבדי שנה, אם תלכי לאילת קיים סיכוי שבשנה הבאה תעברי לבן גוריון אך גם קיים סיכוי שסתם תבזבזי שנה...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 18:08
אה וואלה?
אוקי, מה אתה מציע לשפר?
חשבתי על לשפר אנגלית שיש לי בזה 87 ואני בטוחה שאני יכולה להוציא יותר כי המגנים הורידו לי.
שמעתי שכדאי להשלים ל5 הסטוריה -מה דעתך?
אתה מכיר מקרים שבהן האוניברסיטאות הכניסו?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 18:09
אם את מדברת על בן גוריון הנדסה אז תשפרי את המתמטיקה ותוסיפי פיסיקה, זה אמור להספיק.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
maihlevi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט maihlevi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 18:12
איך מוסיפים פיסיקה בפרק זמן כזה?
לפסיכומטרי -לכמה אני צריכה לשאוף בכמותי? 150?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/מרס/2011 ב- 18:25
למועד פיסיקה הקרוב את כמובן לא תספיקי, תוכלי לגשת למועד של שנה הבאה או לחילופין להירשם למכינה ולהשתמש בציון כציון השקול לבגרות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.