פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הנדסת מחשבים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 150
  ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הנדסת מחשבים
    פורסם: 30/אוגוסט/2011 ב- 11:57
שלום,
באוניברסיטה העברית בירושלים ישנה האפשרות ללמוד:

אשמח להסבר על התואר: מה לומדים בו? אפשרויות עבודה? ביקוש בשוק?

כמו כן האם האוניברסיטה העברית נחשבת איכותית ללימוד הנדסה?(בעיקרון האוניברסיטה העברית לפי דירוג האוניברסיטאות בעולם במקום ה57, וכן היא נחשבת לאוניבריטה הטובה והיוקרתית בישראל, השאלה היא האם בתחום ההנדסה- שאין לה כל כך מבחר- היא גם נחשבת כיוקרתית).

תודה מראש,
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 13:24
אשמח לתשובה...
אפילו חלקית...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 15:07
אני אתחיל מהחלק השני.

בלימודי הנדסה, הטכניון נחשבים למספר 1, בן גוריון 2 ואחריהן ירושלים ות"א פחות או יותר אותו דבר. בכל מקרה, אוניברסיטה נחשבת.

לגבי השאלה הראשונה - ישנם מספר מסלולי התמחות הנדסת מחשבים, אחד מהם הוא אופטיקה. נכון להיום, זה כנראה בעיקר מימושים בתחום התקשורת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 15:16
תודה על התשובה,
אך לדעתי אוניברסיטת תל אביב היא מקום שני בתחום ההנדסה ולא אוניברסיטת בן גוריון שכן רף הקבלה בתל אביב גבוה בהרבה ביחס לבן גוריון. דבר האומר שגם אנשים ברמה פחות גבוהה יכולים להתקבל לבן גוריון...
כמו כן תל אביב מדורגת בעולם במקום ה115 פחות או יותר ובן גוריון בין 300 ל400(לפי הנתונים האחרונים).
הבדל די משמעותי... 

תקן אותי אם אני טועה...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 15:44
אתה טועה במסקנה, לא בעובדות.
בן גוריון נחשבת טובה יותר בהנדסה מת"א.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 16:12
אם כן מהי המסקנה מאותן העובדות...
שכן עד כה חשבתי שככל שהרף יותר גבוה כך רמת האנשים שמגיעים טובה יותר, והפקולטה איכותית יותר.
רף גבוה מעיד על ביקוש גבוה למספר מקומות די מצומצם, ואם ישנו ביקוש גבוה יותר לאוניברסיטה אחת מאחרת סימן שהיא טובה יותר, לא?

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 19:23
רף גבוה מעיד על ביקוש גבוה. מי אמר שהביקוש הוא בגלל שהמוסד טוב יותר?
אולי אנשים מעדיפים ללמוד בתל אביב כדי לגור בתל אביב ולא בבאר שבע...?

בשורה התחתונה - המדרג הוא כמו שכתבתי לך, אבל זה לא מדע מדויק.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: אשקלון
מאמרים: 395
  ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 19:47
המדרג שאתה מציין הוא כלל אונבריסטאי ולא פר פקולטה...
כך למשל טכניון מדורגת במקום(109) שאם היה ברשותה כל הפקולטות שיש לירושלים היא היתה מדורגת במקום הרבה יותר גבוה.
אך אם אתה מסתכל פר פקולטה,אז הטכניון מדורג במקום ה-29 מבחינת הנדסה בעולם מעצם היותו "מכון טכנולגי" ולא אונברסיטה של ממש.(לצורך השוואה MIT

למרות שיש הטעונים שמדעי המחשב בירושלים מקבילה ברמתה למכון ויצמן אבל אין לי עובדה ממשית ביד אלא מדיבור של סטודנטים.(לצורך השוואה מכון ויצמן מדורג מקום 13 במדעי המחשב בעולם)

בן גוריון מדורגת במקום ה-300 ומעלה בגלל הפקולטות של מדעי הרוח והחברה היחסית חלשות שלה מה שמורידות את רמתה הכללית.אך מבחינת הנדסה היא מקום 2 בארץ
שוב כמו שאלעד אמר זה לא מדע מדויק יש מסלול שבבן גורין נחשב יותר ובירושלים נחשב פחות ולהפך.

לתחילת העמוד
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 19:51
אגב ממה שאני רואה יש לך ממוצע בגרות מאוד גבוה
אתה בטוח שזה לא מספיק לטכניון?
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 20:12
הסכם להנדסת חשמל בטכניון גבוה מאוד, אפילו עם ממוצע בגרויות כמו שלי אצטרך ציון פסיכומטרי שקרוב מאוד ל700 כדי להתקבל.
הבעיה שבטכניון להבדיל מבין גוריון לא מבקשים את הציון הכמותי לחישוב הסכם, ממה שראיתי באתר שלהם...
בבן גוריון מסתכלים רק על הציון במתמטיקה, פיזיקה והציון הכמותי למי שמעוניין בלימודי הנדסה.
אם כך היה הדבר בטכניון הייתי מתקבל בקלות, שכן השגיי במקצועות טובים מאוד וציוני בחלק הכמותי הוא 144(למרוץ שקיבלתי רק 646...)
אני מאוד מקווה שאם אחליט ללמוד בטכניון הם יסתכלו גם על יכולת החשיבה הכמותית ולא רק על הציון הכללי...

נשאלת השאלה,
אם אנני עומד בסכם הכללי של הטכניון ללימודי הנדסת חשמל(לא רחוק בהרבה מהסכם) אך ציוניי במקצועות הראליים גבוהים מאוד, וכן הציון הכמותי שלי די גבוה(144) הם יקבלו אותי בכל זאת או שמה ידחו אותי?

לתחילת העמוד
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 20:33

התשובה לשאלה שלך היא ראש מדור יעוץ לתלמידים : admiss@tx.technion.ac.il

זאת יחידה עצמאית שמשותפת למדור קבלה שכל תפקידה זה לסנן תלמידים ולקבוע ספי קבלה.
אני זוכר שאז בזמנו רציתי להתקבל להנדסה אזרחית,והם אמרו לי שבכל מקרה שאין מספיק תלמידים עדיין הטכניון לא יורד מתחת לסף הקבלה הנמוך שמפורסם לאותו שנה.
כך שאם אתה לא עומד בסף קבלה קשה להאמין שתתקבל
למרות שלא הייתי לוקח את דבריה כתורה מהר סיני ועדיין מנסה להתקבל אני מאמין שאם תגרד את הסכם אז יש מצב שתתקבל
או שיש לך אופציה אחרת והיא לשפר את הפסיכומטרי..
לתחילת העמוד
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 20:35
אם הציונים שלך כאלה טובים בתחום הריאלי לא הייתי שולל את בן גורין על הסף אחלה אונברסיטה. חבר טוב למד שם הנדסת מכונות ומצא בקלות עבודה לאחר מכן...
בכלל החיי חברה בקמפוס עצמו מאוד מאוד מגוונים (בלשון המעטה ) :)
לתחילת העמוד
mathg הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט mathg ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 31/אוגוסט/2011 ב- 20:50
למרות הכל, אני כרגע מעוניין ללמוד הנדסה באוניברסיטת תל אביב, גם בגלל קרבה לאוניברסיטה וגם בגלל היצע העבודות הגדול בעיר ובאיזור.
בכל אופן תודה על התגובות...
לתחילת העמוד
itzikc הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 56
  ציטוט itzikc ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוקטובר/2011 ב- 20:53
אלעד מאיפה אתה מביא את המידע שבן גוריון טובים יותר מת"א?
אם יותר נוח לך ת"א הייתי ממליץ לך על ת"א!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.