פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תנאי קבלה ללימודי אומנות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
דנהשא הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט דנהשא ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תנאי קבלה ללימודי אומנות
    פורסם: 17/ינואר/2015 ב- 13:14
אני רוצה ללמוד אומנות במסגרת לימודים לתעודת הוראה במסלול הזה http://www.oranim.ac.il/sites/heb/academic-units/social-sciences-faculty/hugim/art-class/pages/default.aspx . העניין הוא שבתנאי הקבלה שלהם באתר אני רואה שהם מציינים שצריך להגיש תיק עבודות, קורות חיים וחיבור למה אני רוצה ללמוד דווקא את זה אבל הם לא מציינים שום דבר לגבי נתוני בגרויות ופסיכומטרי. הממוצע שלי בבגרות הוא יחסית טוב- קצת מעל 100 ופסיכומטרי עדיין לא עשיתי. אני מתלבטת אם לעשות פסיכומטרי אחרי שאלמד בעצמי אם באמת תנאי הקבלה לא כוללים ציון מאוד גבוה או להירשם לקורס ולהשקיע יותר. 
האם אתם רואים במסלול שציינתי מהם תנאי הקבלה מבחינת הפסיכומטרי? בדר"כ לימודי הוראה מחייבים פסיכומטרי גבוהה או דווקא לא? 
האם בכלל יש סיכוי לקבל ציון טוב במבחן אם לומדים באמצעות ספר עצמאית?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2015 ב- 21:18
היי דנה,
לגבי נתוני בגרות ופסיכומטרי הכי נכון יהיה לשאול את מרכז המידע של אורנים - הם יודעים הכי טוב מה תנאי הקבלה שלהם.
לגבי לימוד לפסיכומטרי - כיום אין הבדל אם לומדים בקורס או לא - ההכנה העצמית השתפרה מאוד וכיום היא מהווה תחליף מלא לקורס - יש שיעורי וידאו שמחליפים את המורה בכיתה, ספרי תרגול ומענה של מדריכים בפורום לכל שאלה שיש לך במהלך הלימוד.
בחלק מהמקרים תלמידים אפילו מקבלים לבד ציון יותר גבוה כשהם לומדים לבד מאשר אם היו הולכים לקורס כי ניצול הזמן יעיל יותר, מכיוון שבכיתה את יושבת עם עוד תלמידים והמורה מתקדם בקצב מסוים שהוא לאו דווקא מתאים לך אישית. בשיעורי הוידאו את מתקדמת בקצב שלך, אם את לא מבינה את יכולה לעצור, לראות שוב ושוב עד שתביני (וכמובן שיש מדריך זמין אם יש לך שאלות).
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.