פסיכומטריהסברים ותרגול
 
 

כמה רמות אפשר לשפר בעזרת מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם?


מאת: אלעד שווייצר

מבחן אמי"ר / מבחן אמיר"ם

כמה רמות אפשר לשפר בעזרת מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם?

מבחן אמי"ר /אמיר"ם יכול לחסוך לכם 2 עד 3 קורסי אנגלית!
נתחיל עם קצת מוטיבציה. ציון טוב במבחן אמי"ר יכול לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף על ידי קבלת פטור מחלק מהקורסים באנגלית, או אפילו מכולם. במקום לבזבז סמסטר שלם על כל קורס אנגלית, אפשר באמצעות בחינת אמי"ר אחת לשפר את הרמה שלכם באנגלית ולקבל פטור באנגלית מ-2 ואפילו מ-3 קורסים, וכל זה בחודש-חודשיים של לימודים בבית, בלי נוכחות חובה, בלי עבודות הגשה ובלי מבחנים (בעצם, רק מבחן אחד - מבחן אמי"ר...). כן,כן, קראתם היטב - אפשר לשפר אפילו 3 רמות בלימוד של חודשיים בלבד!

גם פטור באנגלית מקורס אחד זה בסדר
כמובן שלא כל אחד מצליח לעשות זאת, אך מניסיון של שנים רבות אני יכול לומר לכם בוודאות שמי שמשקיע באמת יכול לעשות זאת. דרך אגב, גם מי שלא יצליח לשפר 3 רמות עדיין יכול בקלות יחסית לשפר שתי רמות, וזה הישג לא קטן שלעצמו. ואם נמשיך לרדת, אפילו מי שישפר רמה אחת בלבד - אין ספק שזה עדיין שווה את זה - חודש לימודים בבית במקום סמסטר שלם, שלא לדבר על הכסף שקורסי האנגלית עולים.

תרגול למבחן אמי"ר / אמיר"ם
כדי להצליח לשפר את רמת האנגלית שלכם בצורה משמעותית, מה שאתם צריכים זה פשוט לתרגל, ולתרגל הרבה. מי שיחליט שבמשך החודש-חודשיים שהוא לומד כל מה שהוא עושה זה תרגול למבחן אמי"ר יגלה שבהחלט יש תוצאות להשקעה שלו. לצורך התרגול קחו ספרי הכנה לאמי"ר ונסו לקבוע לעצמכם מסגרת לימוד.

ספרי הכנה למבחן אמי"ר ואמיר"ם
ספרי האמי"ר של פסיכו כוללים הסברים על סוגי השאלות ודרכי הפתרון, שאלות לתרגול עם פתרונות מלאים ותרגום של כל המילים בתשובות, מילון-כיס באנגלית שמותאם במיוחד למבחן אמי"ר ולמבחן אמיר"ם ו-5 מבחני אמי"ר לדוגמא להתנסות עצמית, כדי שתוכלו לבדוק היכן אתם עומדים מבחינת הציון.

 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.