פסיכומטריהסברים ותרגול
 
 

הרשמה למבחן אמי"ר / למבחן אמיר"ם


מאת: אלעד שווייצר

מבחן אמי"ר / מבחן אמיר"ם

הרשמה למבחן אמי"ר / למבחן אמיר"ם

מבחן אמי"ר - הרשמה
ניתן להירשם מבחן אמי"ר בשתי דרכים - דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה ובאמצעות משלוח טפסי רישום בדואר. חשוב לזכור כי הרשמה למבחן אמי"ר לא מספיקה - צריך גם ללמוד למבחן... הזמן האידיאלי ללימוד למבחן אמי"ר ואמיר"ם הוא כחודשיים-שלושה, אך ניתן להתכונן גם בזמן קצר יותר. כדי להתכונן אתם יכולים להיעזר בערכת ספרי ההכנה לאמי"ר של פסיכו, הכוללת ספר הסברים ותרגול, מילון-כיס באנגלית שמותאם במיוחד למבחן אמי"ר ו-5 מבחני אמי"ר לדוגמא להתנסות עצמית.

הרשמה למבחן אמי"ר באתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה
באתר של המרכז הארצי תמצאו קישור לביצוע הרשמה למבחן אמי"ר. התשלום באתר הוא באמצעות כרטיס אשראי, וזה יחסוך לכם את הטירחה שבקניית טפסי רישום בחנות ספרים ואת התור לתשלום אגרת המבחן בדואר. בסך הכל, דרך מאוד נוחה ומומלצת לביצוע הרשמה למבחן אמי"ר.

הרשמה למבחן אמי"ר באמצעות משלוח טפסי רישום בדואר
כדי להירשם למבחן אמי"ר באמצעות הדואר, תחילה עליכם לקנות טפסי רישום למבחן אמי"ר בחנויות הספרים השונות, ואז לגשת לסניף הדואר, לשלם ולשלוח את הטפסים. שימו לב לתאריך האחרון לרישום לכל מועד המופיע בטבלת מועדי מבחן אמי"ר - עד תאריך זה הטפסים של ההרשמה צריכים להגיע אל המרכז הארצי לבחינות והערכה, ואם אתם שולחים אותם בדואר קחו בחשבון שיעברו כמה ימים עד שיגיעו אל המרכז הארצי.

הרשמה למבחן אמיר"ם
בניגוד למבחן אמי"ר, אליו ניתן להירשם באופן עצמאי, למבחן אמיר"ם לא ניתן לעשות זאת. מבחן אמיר"ם הוא מבחן פנימי, וההרשמה אליו נעשית רק דרך המוסד שביקש לבחון את הסטודנטים שלו במבחן אמיר"ם במקום בבחינת אמי"ר. מי שאינו רשום לאף מוסד, יכול לגשת רק לבחינת אמי"ר. מי שרשום למוסד כלשהו, צריך לבדוק עם המוסד האם מתקיים בו מבחן אמיר"ם, ואם כן אז מתי.

 

  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.